Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Ecset zselés tushoz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

azoszlardori

2014. május 16.

Tushoz és szemöldökhöz is tökéletes! Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, ez az első tusecsetem, ami nem 'kócolódik', pedig már milliószor lett mosva.
Szépen felveszi és felviszi a színt, egyszerű dolgozni vele, akár porról, akár tusról van szó. Egy ecsetnek ilyennek kell lennie!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

pmarcsi

2014. április 17.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Eleinte tusvonalhoz használtam, de mostanában a szemöldököm készítem el ennek segítségével. Mindkét feladatra szuper! Jó minőségű termék. Mindenképpen 5* jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

FerJuci

2014. április 16.

Nagyon jó kis ecset, puha szálakból áll és precíz vonal húzható vele. Szemöldökformázáshoz is használom, ahhoz is kellőképp bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

doreeberry

2013. június 12.

Szép volt, jó volt kb. fél évig, mostanra viszont már olyan kócos, hogy képtelenség szépen használni, pedig vigyáztam rá. Amíg jó volt, addig szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

frozi

2013. június 1.

Most látom, hogy ez az ecset nekem is megvan. :D Én eddig szemhéjtushoz az essence ecsetét használtam és enyhén szólva nem voltam vele megelégedve. Nekem nehezemre esett precíz vonalat húzni vele, mindig szétálltak a szálak. Csak úgy random rendeltem meg ezt az ecsetet a katalógusból és nagyon bevált. Azóta imádok tusvonalat húzni, már beépült a reggeli rutinomba és kb. 2 perc alatt megvagyok vele. :) Sajnálattal hallom, hogy már nem gyártják. Szerintem kifogástalan darab, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

repülő mókus

2013. június 1.

Kár, hogy már nem gyártják, nagyon jó, könnyű vele dolgozni, kézre áll, nem hullanak a szálai. És olcsó is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

silver

2013. május 1.

Annak idején 2 darabot is vettem belőle, és csak most látom hogy milyen jól tettem, mert már nem is gyártják. Pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 1.

Naoto

2013. január 27.

Nekem bejött, nem hullanak a szálak, könnyű vele dolgozni. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

yaya

2013. január 19.

En nagyon szeretem ez az elso szemhejtus ecsetem es nagyon tetszik puha az ecset es nagyon konnyu felvinni vele a szemhejtust.en 800-ert vettem az avonbol .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 19.

maniko90

2013. január 8.

Én nagyon szeretem, precízen lehet vele dolgozni, én a szemöldök formázásához is ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.