Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2017. február 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

JErzsi

2019. február 5.

Nem gyártják? :O
Most akartam az egekbe emelni ezt az ecsetet annyira jó.
Hát remélem akkor az enyém még sokáig bírja, mert imádom. Mind szemöldök, mind tusvonal, mind a felső-alsó szempillatövem kiemelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Nem gyártják? :O
Most akartam az egekbe emelni ezt az ecsetet annyira jó.

Tina67

2017. október 25.

Eddig szemöldökhöz használtam, most akartam egy másikat rendelni szemhéjtushoz, de nagyon szomorúan látom, hogy már nem gyártják. Sajnálom, mert nagyon szeretem és itteni hozzászólások alapján biztos vagyok benne hogy tushoz is jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Dea

2017. május 18.

Jó kis ecset, én szemöldökformázáshoz használtam eddig, arra bevált, tushoz még nem próbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

bianka90

2017. január 14.

Az AVON-os ecsetek egytől egyig szuperek :) Puhák, szépen formázottak, könnyen tisztíthatók és nem hullik a szőrük és az áruk is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

rocknrose

2016. július 29.

Akciósan jutottam hozzá, bár én nem szemhéjtushoz használom, hanem a szemöldököm elkészítéséhez az ABH diprow pomadeval :) Egyébként szuper ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Ponytale

2016. május 13.

Szép vékony, nagyon jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Szép vékony, nagyon jól lehet vele dolgozni.

eszti98

2016. március 25.

Pontos a vágása, vékony a hegye, tömött. Szerintem ha keresnék, se találnék jobb szemhéjtusecsetet, főleg, hogy kb. 350 Ft-ért sikerült hozzájutnom. A mindennapi mosást bírja, mondhatni ,,feje szála sem görbült" :D Egy szőrt se hullajtott. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

citronella

2016. március 6.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet,ezzel tudom a legszebb tusvonalat húzni és ezzel tudok a legkönnyebben dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Gina19

2016. február 14.

Nem rossz, jó puha és könnyen lehet vele eldolgozni a festéket, de azt már most, két használat után látom, hogy ez is ugyanúgy "bolyhosodni" fog, mint a maybelline zselés szemhéjtus ecsete.. amit utálok, mivel állandóan vagdosni kell róla a kiálló szőröket, hogy precíz, egyenes vonalat lehessen vele húzni. Akciósan 700 forintért szereztem be, ennyit talán meg is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

NovErke

2016. január 3.

Nagyon jó, precíz kis ecset. Én szemhéjpúderrel is használom, amikor színes vonalat szeretnék húzni, azzal is nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.