Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pille, Módosítva: 2015. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szemkihúzó + szemhéjárnyékoló. A ceruza két vége egymással haromonizáló színeket tartalmaz.

Rure90

2014. május 27.

Szerettem, igaz nem volt nagyon tartós, de ha hajlakot fújtam a szemhéjamra akkor tovább rajta maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

szepjulia

2013. április 13.

Violet smokey van meg, a ceruza csillámos sötétbarna, a satírozója pedig sötétlila színű. Bár a reklámja szerint harmonizáló színek vannak egyben, nekem azért ez még sem annyira jön össze. Nem ütnek el egymástól, de én más termékekkel konbinálva külön- külön használom. A satírozója szép intenzív, mély lila színű, elég könnyű vele dolgozni. A ceruza része sem rossz, bár egy kicsit keményebb. Tartóssága mindkettőnek kb közepes. Az árára már pontosan nem emlékszem, de olyan 1000-1200 Ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

adrika128

2012. december 11.

Egyet elhasználtam..ha már megvettem alapon. Nekem nem volt tartós és maszatolódott is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

TijuMK

2012. október 7.

Volt ilyenem, Teal árnyalatban, a ceruza nem fogott se a vízvonalon se natúrban a szemhéjamon, se vizezve se sehogy... viszont a szivacsos végű rész intenzív színű és könnyen használhatónak bizonyult. Azért nem venném újra, de szerintem már nem is gyártják....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.