Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A tökéletes ívű szemöldök a kulcs, hogy minden tekintetet magára vonzzon. Ne feledje, azt az árnyalatot válassza, ami egy picit sötétebb színű eredeti szemöldökénél. Használja a kefét a formázáshoz a rendezett hatásért.

Reni39946

2017. február 3.

Most szembesültem vele, hogy ezt a terméket már nem is lehet kapni. Meg se tudom mondani, milyen öreg lehet már az enyém. :D Több szemöldökceruzám és egyéb szemöldökformázóm van, így egyiket se használom állandóan, mindig megvan az aktuális kedvenc, meg egyszerre többet is használok, kísérletezgetek. Most épp nagyon szeretem a Blonde árnyalatot. Elég ramatyul néz már ki szegény ceruzám, mert a keféje miatt állandóan használatban van. Lehet, ideje lenne már egy rendes kefét beszerezni. :D Mindenesetre az állagával és a pigmentáltsággal nincs baj. Lehetne egy kicsit tartósabb, de így is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Csigavér

2015. március 26.

Eleinte megvoltam vele elégedve. Szépen tudtam dúsítani a szemöldökömön. Aztán kb a felénél jártam már mikor allergiás reakciót váltott ki nálam. Rajzoltam a szemöldökömre vele és pár percen belül vörös lett a bőröm a szemöldököm környékén és viszketet is. (Több esélyt is adtam neki.) Kipróbáltam más ceruzát, annál nem volt gond. Nem tudom miért lett ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

henmar

2014. augusztus 17.

Bevallom nem vagyok az Avon sminktermékek nagy rajongója, de ezt a szemöldökceruzát imádom. Sötétbarna árnyalatot használok. Szép, természetes hatást kelt és tartós. Jól hegyezhető és sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Loreee15

2014. július 2.

Nagyon szeretem, sokáig elég, a színe is pont megegyezik a szemöldökömmel. A kefe is jól használható, és nem kopik le a nap végére, tehát tartós. Ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

laracroft

2014. március 22.

Óóó szerettem nagyon, jó színe volt, tartós is volt, csak épp hegyezni nem lehetett, amiatt is fogyott el a szemöldökceruza, hogy folyton letört a hegye :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

viktoriacsoke

2014. március 8.

Nagyon szerettem, a legvilágosabb árnyalat volt meg , sajnálom hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

cutecurly

2014. február 8.

Nekem is sötétbarna volt, pont most fogyott el nemrég. Sajnálom is, hogy már nem lehet rendelni, mert nagyon jó volt, szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

galagonyanya

2014. február 8.

Sötétbarnám van, és imádom! Könnyen használható, tartós, szép a színe. Nélkülözhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Albert Andi

2014. február 3.

Nagyon sokáig eltart , és tökéletes, kár hogy most már nem lehet kapni :( a keféje még egy + ráadás volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

szandrah86

2013. október 15.

Sajnálom,hogy már nem lehet kapni. A kis keféjét eltettem mert szeretem. Tartós volt és szépen egybeolvadt a szemöldökömmel. Sajnos az ilyen csavarós ceruzákat nem szeretem,nem tudom szépen és pontosan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.