Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A szempillagöndörítővel kihozhatja a maximumot a szempilláiból.

Mérete: 11 x 4,5 cm.

Kinguci123

2018. június 15.

Hát nekem ezzel sajnos sehogy sem sikerült normálisan begöndörítenem a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

nikolett

2017. január 19.

Én is a Big&Darlinghoz kaptam, akarom mondani vettem 200-ért. :D Nem használom, mert reggelente nem is lenne rá időm... de az tetszik benne, hogy viszonylag kíméletesen göndörít, nem húzgálja ki a szempillákat és még egyszer sem sikerült becsípni vele a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Trixiih

2016. október 22.

Egész jó, bár volt már jobb szempillagöndörítőm is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Egész jó, bár volt már jobb szempillagöndörítőm is

Renus12

2015. március 15.

Ez a szempillagöndöritő akciósan 200ft volt,ha megrendelted a big&daring szempillaspirált.gondoltam nagyon jó,nagyon megéri,gyönyörű szempilláim lesznek.de unokatestvérem azt mondta,hogy az egyik barátnője ezzel vágta le a szempilláit,elvileg rosszul használta.de én nem mertem megrendelni!://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 15.

Lánghajú

2014. április 22.

Nem rossz, de a Rossmann saját márkása (For your beuty) is pont ennyit tud, csak az a felébe kerül:-)...Asszem az leárazás nélkül 900Ft körül mozog, de a múltkor is leárazták 25%-kal és a pesti Rossmannokhoz időnként lehet 10%-os kupont kapni...Na úúúúgy meg már tényleg sokkal olcsóbb az avonosnál, minőségre meg egyformák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

oszibarack

2013. április 24.

Teszi a dolgát, ahogy kell :) Árban is jó, és nagyon erős kis szerkezet, én sokszor tettem be csak úgy magában bőröndbe, a dolgok közé bedobva... soha semmi baja nem lett, a rugó is jól bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

whyteangel

2013. április 5.

Évek óta használok szempilla göndörítőt, ő már a negyedik, és mindennap alkalmazom.
Úgy vettem észre, hogy egy göndörítő átlagosan 1-1,5 évet kibír, függ attól, hogy milyen a gumija és adnak-e hozzá pótgumit. Az előzőt egy kínai boltban vettem, sajnos hamar feladta a küzdelmet.
Az Avonból 600 Ft-ért rendeltem, tetszik, hogy van rajta egy kicsi rugó, és végre nem ezüst színű szempillagöndörítőm van, hanem arany. :)
Kezdetben nehezebb volt használni, mert ennek a gumija viszonylag széles, és nem találtam elég "göndörnek" a végeredményt, aztán a sokadik próbálkozásra rájöttem, hogyan kell használni:
Először is minél több szempillát kell a gumi és a felső retesz közé beállítani, majd leengedem a kis felső részt (vagyis összenyomom), és így tartva megemelem picit, addig, hogy ne fájjon. Így megemelve szorítom kb. fél percig, majd elengedem és voálá....kész is a hatalmas szempillazuhatag.
Én sok mindent megpróbáltam már, mert szerintem a szép szempilla koronája a szemnek, és a ricinus olaj vált be leginkább. Heti 1-2 bekenem, ezzel nem csak nőnek a pillák, de puhábbak is lesznek, és kevésbé hullanak. Mert ezek az eszközök, ha silány minőségűek, akkor tépik rendesen a szempillákat, sajnos ez is tapasztalat. (Az előző is így bánt el velem.)
Ez a darab egyébként azért is nagyon jó, mert a gumi része nemcsak széles, de kemény is, így a felső rész, ha rányomjuk a gumira, akkor nem hasítja be. Jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

dinacica144

2013. március 27.

Szerintem egy átlagos szempilla göndörítő.Én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Szerintem egy átlagos szempilla göndörítő.Én szeretem:)

jakusjuccsi

2013. január 15.

Szerintem jóó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Szerintem jóó!:)

pariah

2012. december 8.

nagyon aranyos es hatasos szerkezet, allatira kinyitja a szemem :) a keppel ellentetben a szine is mas (lenyegtelen), viszont rugos kivitelrol van szo, ez nagyon tetszik nekem. egy hete hasznalom, ez mar alkalmas egy velemenyre :) megemeli annyira a pillakat, hogy amig a festek rajuk kerul es mar megszilardul, tartja addig a formajat, es ez a lenyeg. gondolom ehhez azert az is fontos, hogy egy nem-elnehezito szempillaspiralunk legyen, de nalam ez adott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.