Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A szilikon sarokzokni lehetővé teszi a lábápolók még hatékonyabb beszívódását.

• higiénikus és praktikus
  • kényelmes és puha, esti alváshoz ugyanúgy használhatod, mint nappali sétához
  • szilikonból készült
  • egy univerzális méretben
  • nappal és éjszaka egyaránt használhatod

Cosette

2020. október 16.

Kb egy éve van ilyenem fehér színben, kissé megviselté is vált de még nem szakadt el (szerencsére). Én hordom éjszakára is, pláne hogy mostanra kissé ki is nyúlt és nem olyan szoros, mint az elején. Tényleg puha lesz alatta a bekrémezett bőr, én még ráhúzok egy zoknit és elég sokáig fent hagyom. Ha többet használnám, akkor biztosan hatásosabb lenne, de így is szép az eredmény. Lehetne kicsit tartósabb, de ha tönkre is megy, valószínűleg veszek még, mert jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Ad-Namah

2020. szeptember 29.

Egyszer rendeltem az avon katalógusból, elméletileg a krém beszívódását segíti, maximum 15 percig lehet viselni, nem egész éjszakára, és kb egy hónap használat után elszakadt. Helyette véletlenül találtam egy kínai boltban ugyanilyen zoknit, amely kerek 590 ft-ba került, nem majdnem 2000-be, így számomra ez teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.