Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 19.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Színmegújító ajakrúzs hidratáló csíkokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bibike2000

2020. április 15.

Anyukámnak volt ilyen pár éve, nagyon szerette. Szépen mutatott felkenve, sokáig elég volt neki, az illata sem volt rossz. Kár, hogy már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Leander

2017. január 23.

Nekem nem igazán jött be - nem valami tartós, nagyon kenődik. Ez különösen úgy feltűnő, hogy nekem egy eléggé sötét rányalatom van belőle. Világosabbal lehet, hogy ez annyira nem jön ki. Mindenesetre szerintem sokkal jobb rúzsok kaphatók, én nem fogom ezt a típust újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

AligatorBaby

2016. február 11.

Nagyon jó rúzs, nekem a red kiss árnyalat van meg, ami überbrutál élénk piros szín, de nekem bejön. Tartóssága: Hát egész nap nem fog kitartrani, de olyan rúzzsal még nem is találkoztam ami reggeltől estig tartotta volna magát még az 5 ezer ft-os kategóriába sem. Viszont legalább szépen kopik, nem úgy mint sok rúzs, ami úgy kopik, hogy szélen megmarad és az ajkak közepéről meg eltűnik és olyan "épp malacot szoptam"' hatást kelt....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

pomme

2015. december 24.

Hát..vegyesek az érzéseim ezzel a rúzzsal kapcsolatban. A mocha plum és a plum gorgeous színt sikerült potom pénzért megvennem. A mocha plum óriási csalódás volt, tele van bronzos (aranyos?) csillámmal :( Pedig gyönyörű színe lenne, de ezzel az arany fénnyel igazi 80-as évek stílusa lesz, ami katasztrófa. A plum gorgeous viszont egy nagyon szép élettel teli lila bogyós szín, szeretem is, csak túlságosan hidratál (igen), ami miatt mászik. A hidratáló csíkozás csak rátesz erre egy lapáttal, van, hogy "kihagy" a szín, mert éppen a hidratáló rész jön a rúzsban, így többször át kell rajta menni, mire szín is kerül az ajkakra, ami miatt megint fél liter hidratáló kenődik rá, és mászik az egész... Szerintem magában bőven hidratál annyit a színes rész, hogy felesleges bele az extra ajakápoló csík, az ilyen krémes textúra kizárólag világos, természetes színekkel működik, a sötétlila pont nem egy ilyen árnyalat. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

vichikee

2015. június 30.

Van belőle egy pár, szeretem őket, de nem lettek a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

Van belőle egy pár, szeretem őket, de nem lettek a kedvenceim.

fashionistakitti

2015. május 16.

Extra élénk, vadító! Imádom! Könnyű használni, szépen fénylik. Bár ezzel sem vagyok teljesen megelégedve a tartósságát illetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

PBetti

2015. április 12.

Az itteni vélemények alapján rendeltem Tangerine Tango árnyalatot és nem bántam. Kicsit narancsos vöröses színe van. Gyönyörű erős szín tartóssága egész jó, egy picit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

agneeees_

2015. április 2.

Egy barackos árnyalat van meg belőle, ami picit csillog, így egy kellemes tavaszi smink mellé tökéletes kiegészítő, hogy legyen valami a számon is. Igen hamar kopik, gyakran fel kell frissíteni, de egy ilyen halvány rúzsnál ez nem feltűnő egyáltalán. Amíg rajtam van kellemes viselet, szívesen hordom a hétköznapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

franyoh

2015. február 9.

A neve szépen hangzik, ez fogott meg engem is a vásárlásnál. Hatása egyáltalán nem fogott meg. Kiszárítja a számat és a színe sem "újul"meg :D Ha pedig ajakápolóra kenem akkor kb fél órát bír a számon úgy eltűnik... Nekem nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Villango

2015. január 28.

Használtam, mielőtt váltottam drágább márkákra, és mielőtt felfedeztem volna az Ó utcai sminkesbolt csodáit, és az addigi legjobb rúzsom volt ebben a középárkategóriában, amin mindig elcsodálkoztam, mert soha nem hittem az avon minőségében. De ez tényleg csúcs a saját kategóriájában, 2000.- alatt nem vennék másfajtát.
Az 5 csillagot az ár érték arányára kapja, amúgy persze ennyi pénzért senki ne várjon nagy minőséget, nem tartós egyáltalán.
Mindig ajakbalzsamra kentem fel, úgy teltebb lett a szám, és nem szárított így egyáltalán. Ajakír nélkül teltebb színt lehet elérni, de úgy meg hiányzott az a plusz hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.