Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Színmegújító hatás, rubin ragyogású színek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lovecosmetic

2013. december 17.

Nekem is a noble nude árnyalat van meg,ajakápolóra szoktam felkenni így nem ül meg az apró ráncokban és nem szárít.Egyenletesen fed és úgy is kopik,meg vagyok elégedve vele.Igazán szép színű csillogó rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

asha

2013. április 2.

Nekem a noble nude árnyalat van meg, tényleg szépen csillog, a színe is jó, de miután lekopik a rózsaszín kis csillámok ott maradnak, ami elég zavaró és nem szép. Jobban szeretem a szájfényeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.