Avon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Habibba, Módosítva: 2021. november 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Percenként 6000-szer rezeg (mikrorezgéssel), stimulálja az arcizmokat, így segít finomítani az arctónusod. A kedvenc arckrémeiddel és arcápolóiddal együtt érdemes használni.

Habibba

2021. november 24.

6-8 hete vettem meg, minden este használom a zsírosabb éjszakai krém ( A313) bemaszírorásához .Reggel pedig jobban hat mint egy fátyolmaszk, felviszem a rétegeket és pikk-pakk felszívódik minden maszírozás közben.
Nem nehéz, tökéletesen dolgozik, hamarább beszívódik minden amit az arcomra kenek.
Nem utolsósorban szép !!és nem drága.
Hatékony, ajánlom !sok-sok csillagos …

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

Nem utolsósorban szép !!és nem drága.
Hatékony, ajánlom !sok-sok csillagos …