Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: páfrányos-fűszeres

Illatjegyek: koriander, zsálya, bőr

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Tele van, Helyszín: Gödöllő , fizetés: Személyes átvétel,posta,foxpost

Yubiri

2015. szeptember 12.

Először is, az első Avon férfi parfüm értékelésemnél megjegyezném, hogy nem szép dolog az Avontól, hogy a férfi parfümjeik nagyobb kiszerelésűek, árban olcsóbbak. Arról nem is beszélve, hogy jobban is sikerültek, mint a nőiek :)
Az illatoldal alapján történő értékelésem: fiatal férfiakon nem tudom elképzelni, de egy 60 év felettin jó lehet. Tartósságát nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Szerintem nagyon hasonlít a Tomorrow férfi illatra, szinte alig érzek különbséget, ez is nagyon kellemes, a Tomorrow talán egy ici-picit még ínyencebb, még csábosabb gourmand illat, de ez is tényleg eléggé hasonlít hozzá, elegáns és kellemes, nem tolakodó, gyengéd és mégis karakteres, egyszóval szerintem ez is egy igazán sármos férfi illat :) Ha pedig a Today női és férfi illat változatát nézzük, akkor ez a férfi illat klasszisokkal elhúz a női számomra igencsak büdös változata mellett, tehát ebből az illat párból bizony a férfi változat sikerült sokkal jobban :) Sőt. Ezekből a Today Tomorrow Always és ezek különböző variációi sorozatokból szerintem eddig csak a két férfi illat igazán értékelhető, de azok viszont nagyon jól sikerültek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Cuni95

2015. augusztus 31.

Nagyon kellemes az illata, viszont én drágállom kicsit. 5000-ből már komolyabb illatot is be lehet szerezni. Nagyon elegáns és letisztult üvegcse. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Laci

2014. december 10.

Karácsonyi akcióban rendeltem meg, ajándékba kaptam a For Men változatot. Hazárdíroztam, mert csak egy régebbi újságból tudtam megszagolni, de nem nagyon éreztem már. Szimpatikus volt a szöveg, meg az üveg, megrendeltem. Jelentem, ilyen illatom még nincs. Nem egy nehéz, erőteljes parfüm, inkább könnyedebb, elegáns, de nem öregurasan régimódi. Kicsit emlékeztet az elején a Cool Water-re, de zöld változatban. Nincs meg az a tengervizes érzet, helyette a zöldfűszerek dominálnak. Nekem nagyon tetszik, ma ezt viseltem, de szívesen fogom máskor is. Nem zavart, nem tolakodott, de mindig éreztem a komfortos, kifinomult illatát. Nem nőies, édességnek nyoma sincs, biztonságos, magabiztos, sikeres. Szerintem holnap is ezért nyúlok, egy igazán kellemes Avon. 6 fújás ajánlott, így egész nap kitart. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.