Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszicica, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A mandarin virágja egzotikus csillagvirággal, papagájvirággal, viaszvirággal és tulipánnal egy csokorba kötve, borssal meghintve. Az alapillatot a szantálfa, a pézsma és az illatos nőszirom adja.

Virágos-keleties illatkategória

Fejillat: csillaggyümölcs, bors, mandarinvirág

Szívillat: papagájvirág, viaszvirág, sárga tulipán, neroli-olaj

Alapillat: ámbra, pézsma, szantálfa, bambusz, nőszirom

Barbizero

2017. október 4.

Tipikusan egy olyan illat amihez hangulat kell. Egyedi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Tipikusan egy olyan illat amihez hangulat kell. Egyedi illata van.

7ot

2017. június 6.

Megvan egy ideje, de nem sokat nyúlok érte. Nekem is kell hozzá valami olyan hangulat, amikor úgy érzem, hogy most jöhet.
Amikor még tesztelgettem és nap elején ezt fújtam magamra, volt, hogy legszívesebben kibújtam volna a bőrömből napközben.
Idő kell neki, hogy kibontakozzon, pár óra leforgása alatt egy sokkal kellemesebb, tartós illattá szelídül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Luna11

2017. április 18.

Valami borzalmas az illata, nem bírtam elviselni, így végül másnál landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Valami borzalmas az illata, nem bírtam elviselni, így végül másnál landolt.

egetoerika

2017. március 17.

Avonék legjobb alkotása ez a család! Kontrasztos összetevők a megfelelő arányban keverve. Ez a darab is finom, harmonikus összhangban teljesedik ki. Az idő jót tesz neki! Mélyül. Nem illik vadóckához. Nőt keres magának. És ha ez kor függvénye, hát legyen. Ilyenkor sem bánom a koromat, hiszen így ilyen kategóriát is megengedhetek magamnak, míg más csak álmodozik róla😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Jucus85

2016. szeptember 11.

Elhamarkodtam a véleményem,megszerettem.kellemes tartós illat.

Rajtam húsvéti locsoló pacsuli illat.nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Elhamarkodtam a véleményem,megszerettem.kellemes tartós illat.

Rajtam húsvéti locsoló pacsuli illat.nem szeretem.

nikolett

2016. szeptember 4.

Egy nagyon kedves kremmanias holgytol vettem itt es nagyon megszerettem ezt parfumot. Azota minden nap ezt hasznaltam, ami nalam nagy szo, mert mindig van 3-4 db, amiket valtogatok. Az illata tartos, az uvege szep es mar tobben kerdeztek, mi ez a jo illat rajtam. Otost erdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

BrienneLannister

2016. június 4.

Tipikusan egy olyan illat amihez hangulat kell, én is csak olyankor fújom magamra mert egyébként van nekem is amikor nem tetszik és más illatra vágyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

pmarcsi

2015. december 20.

Ez a parfüm valami eszméletlen. Úgy rendeltem, hogy soha előtte nem illatoltam, csak az itteni vélemények győztek meg.
Magamra fújtam, szagolgattam egy órán át és annyira nem tetszett, hogy oda is adtam anyumnak, mert ő rögtön kiszagolta, és imádta az első perctől.
Majd ahogy telt-múlt az idő egyre jobban nem hagyott nyugodni. 3-4 óra múlva, már sajnáltam az elhamarkodott döntést, emiatt rendeltem magamnak is, mert valami csoda történt az illattal az órák alatt.
Egy tömény, erős (engem idős hölgyekre emlékeztető ) tolakodó illatból, egy finom, púderes- fűszeres enyhébb, de még mindíg erős illatà alakult át.
Egész nap érezni, még frissíteni sem szükséges.
💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Egész nap érezni, még frissíteni sem szükséges.
💕

bibiii

2014. szeptember 4.

Sokan kedveleik es senki nem elegedetelen. Nagyon tartos , nagyon kellemes, noies illat. Mi kell tobb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

vanessaigornh

2014. május 15.

Nekem valahogy egy középiskolai tanárnéni jut az eszembe erről az illatról. Szerintem nem tiniknek való illat. Az illata egyébként szerintem egyfelől megnyugtató és ugyanakkor némi távolságtartást sugall. Tartós kategóriába sorolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.