Avon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: rózsaszín grépfrút, jázminszirmok, pézsma

3600 Ft Új Avon Today Tomorrow Always This Love For Her Parfüm szett
Ár: 3600 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy személyesen

Mantra

2021. május 8.

Igazi tavaszi-nyári könnyed illatocska, semmi extra, virágos-friss... pont ilyen a tartóssága is, pikk-pakk eltűnik, mintha ott sem lett volna. Kár, mert egyébként tudtam volna szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

PerfumePippi

2021. május 8.

Nagyon vártam ezt az illatot, mivel a TTA szerintem az egyik legsikerültebb avonos parfümcsalád, legalább öt finom illat került ki a név alatt, de szerencsére óvatos voltam és csak a 10 millis verzióba ruháztam be. Nos, nekem picit olyan volt első fújásra, mintha az anyaillatot próbálták volna kikönnyíteni, lányosítani a citrusos hígítással, kvázi mintha egy "summer edition", vagy egy "L'eau" verziót akartak volna kreálni. Az én bőrömön sajnos nem működik: az egy dolog, hogy bőrközeli és szolid 3 órát bír ki - ha a maga az illat finom lenne rajtam, nem bánnám. De valahogy olyan átmeneti jellegű: nem tud igazán citrusos sem lenni, mert ahhoz a háttérben a virágok túl édesek - másfelől a jázmin ezzel a kesernyés grapefruittal gázolaj jellegű hosszú percekig, majd leszáradásában kicsit olyan dezodorosan sprőd hatású. Biztosan nem veszek belőle teljes üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 8.

olahnemese

2021. április 26.

Nekem nagyon tetszik! Hihetetlenül vidám, frissítő, tartós, igazi tavaszi-nyári illat. Aki szereti a zöld illatokat, biztosan szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Yubiri

2021. április 14.

Szokásos avonos katalógusillat. A sokadik teljesen hasonló illat, ami valakinek vagy tetszik, vagy nem. Nekem nem.... A pontozásom nem kizárólag csak a nemtetszésem fejezi ki, hanem azt is, hogy ebben a parfümben semmi egyedi nincs, csak a tucat kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.