Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pilláidat dúsítja, hosszabbítja, szétválasztja, megemeli, káprázatosan feketévé teszi. Többfunkciós kefe, különböző hosszúságú sörtékkel, amelyek elképesztően precíz felvitelt tesznek lehetővé.

gszilvia

2019. november 15.

Szépen meghosszabbítja a szempillákat, nem ragadnak tőle össze. A dúsítást nálam annyira nem eredményezi, de azért tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

shara88

2019. október 9.

Nagyon szép hosszú pillákat varázsol, de nem dúsít, ezért a Super Shockkal együtt használom, így tökéletes párost alkotnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

ancsuri

2019. szeptember 26.

A legjobb szempillaspirál amit eddig használtam! Könnyen és gyönyörüen lehet vele formázni a pillákat, nem ragad, könnyen lemosható, és árban is jó! Nekem tökéletes, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Reni07

2019. szeptember 5.

Egész jó! Sőt! Szépen szétválasz, megemeli a pillákat, hosszabbít. Nem maszatolódik, nem pereg. Az alsó pilláknál sem. Egész nap szépen tart. Könnyen lemosható. Ami különösen tetszik, hogy az első használatnál sem vesz fel túl sok festéket, csak pont annyit amennyi szükséges. Jó kis spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Kmerci

2019. augusztus 2.

Csak kíváncsiságból vásároltam hátha van annyira jó, mint az eredeti Supershock spirál, de csalódnom kellett, még jó, hogy meghagytam az előzőnek a keféjét lefertőtlenítettem és beletettem ennek az újnak a tubusába úgy használom el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

OShea

2019. július 29.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel! Eleve dús és hosszú szempillámat, még hosszabbá teszi. Dúsító hatása már nem annyira látványos. Szépen szétválasztja a pillákat. Nekem kedvencem lett, tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

c_andersen

2019. július 22.

Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Csak szétválaszt, de azt nagyon :-)Vagy előtte vagy utána használok egy dúsítót is és ezzel szétfésülöm, úgy nagyon jó. Amúgy magában kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.