Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pilláidat dúsítja, hosszabbítja, szétválasztja, megemeli, káprázatosan feketévé teszi. Többfunkciós kefe, különböző hosszúságú sörtékkel, amelyek elképesztően precíz felvitelt tesznek lehetővé.

Ár: 999 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Beata91

2021. szeptember 15.

Nagyon meglepett milyen szép hosszú pillákat eredményez, egy idő után lepereg, de nem drasztikusan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Doryca007

2021. június 20.

Hu, hát nem kicsit lepődtem meg. Egy rétegben is szépen dusit, nem tapaszt, hosszabbít, szetvalaszt. Lekörözte a mosti bourjois, Astor, Maybelline, Clinique hibspiralomat. Meg teszteltem, de első blikkre 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

CandyShimmer

2021. május 20.

A keféje végén azt a 'bumszlit' le kellett vágom 🤣 sötétkék van meg nekem, de igazából feketéknek tűnik a szempilláimon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

pviviana

2021. február 24.

Nem lenne annyira rossz, mert a végeredmény szép, csak nehéz használni, mert hatalmas a keféje és lassan lehet vele dolgozni. Az alsó szempilláimat nem is tudom ezzel kifesteni.
Illetve ami még nem tetszik, az az állaga, valahogy nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Illetve ami még nem tetszik, az az állaga, valahogy nem a legjobb.

BigG

2021. február 19.

Szépen hosszabbít, hatalmas pillákat lehet vele készíteni viszont picit összetapasztja a szálakat. Nem kenődik el viszont nap vége fele már elkezd peregni. Picit nehéz lemosni. Összességében nem egy rossz spirál, de használtam már jobbat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Brunettee

2021. február 9.

Szerintem utoljára 10 éve volt Avonos szempillaspirálom, mikor anyukám rendelt. Most viszont láttam, hogy van zöld színű spirál. Több se kellett, meg is rendeltem. Szép, természetes pillákat csinál, nem maszatol a festék. Az én ízlésemnek lehetne egy kicsit élénkebb zöld színe, mert így csak erős fényben látszik. Mondjuk sötét színű pilláim vannak, ez nem a termék hibája. Egyébként elégedett vagyok vele, el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Nihan

2021. január 23.

Sajnos nem jött be nekem ez a fajta szempillaspirál. Összetapasztja a pilláimat, rengeteg anyag felkerül az aplikátorra. Napközben már pereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

aalexaa

2021. január 6.

Nincs nagy bizalmam az avonos spirál iránt, a sokak által szeretett Supershock tragédia volt nekem, nem is próbálkoztam volna tovább, de szettben volt egy parfümmel, olcsóbban mint maga a parfüm, amit amúgy is akartam, gondoltam egye fene. Hónapok óta várja a sorát, nemrég vettem csak elő. Meglepően jó! Elég nagy a kefe, ezek a homokóra alakú kefék amúgy sem a kedvenceim, de nagyon jól működik. Még az elején tartok, kicsit sok festéket vesz fel (főleg a végén lévő kis szilikon szálak), de nem tapaszt, viszont hosszabbít, dúsít, nagyon látványos az eredmény. Ráadásul tartós is, még maszkviseléskor sem kenődik vagy mászik el az alsó pillasorról sem. Jelenleg még vagy öt bontatlan spirálom vár a fiókban, de ha egyszer elfogynak, esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

GreatE8

2021. január 4.

Imádom! Az eddigi legjobb spirálom ezt ki merem jelenteni.
Volt már aki azt hitte, hogy épített pilláim vannak. Nem maszatolódik és nem csomós. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Imádom! Az eddigi legjobb spirálom ezt ki merem jelenteni.

SBianca0824

2020. december 22.

Érdekes milyen megosztó vélemények vannak erről a termékről. Számomra abszolút favorit, el bújhat mögötte rengeteg drogériás spirál!
A kefével nekem is voltak fenntartásaim de pozitívan csalódtam benne. Abszolút könnyen használható, nem pereg le, nem maszatolódik, építhető, gyönyörű pillákat lehet vele alkotni. Amikor rajtam volt sokan dicsérték, a párom is szereti rajtam, nekem meg abszolút kedvencem.
Negatívumként egyedül azt tudom felhozni, hogy nekem nem mindig a legszebb az alsó pilláimon de alapvetően szuper termék, jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.