Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pilláidat dúsítja, hosszabbítja, szétválasztja, megemeli, káprázatosan feketévé teszi. Többfunkciós kefe, különböző hosszúságú sörtékkel, amelyek elképesztően precíz felvitelt tesznek lehetővé.

RekaTms

2020. május 7.

A barátnőimmel nagyon szeretjük. Mindent ellát, amit egy szempillaspiráltól elvár az ember. Gyönyörű pillákat kölcsönöz, azáltal, hogy dúsít, hosszabbít. Építhető, anélkül, hogy pókláb hatása lenne. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

barabara

2020. április 13.

Hát-hát... kicsit jóindulatú leszek a 4 csillagos értékeléssel.
Eleinte nagyon sok festék marad a kefén. Ezáltal kenődött, tapasztott. Első használatra hatalmas csalódás.
Kidobni nem szerettem volna, így elkezdtem használni a Supershock keféjével (pont jó a mérete hozzá), arról szépen lehúzta a felesleges festéket, amivel nem is volt aztán gondom így használva.
Ahogy fogyni kezdett a festék már az eredeti kefén sem maradt olyan rengeteg, így összességében aránylag egy használható szempillaspirál lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Hát-hát... kicsit jóindulatú leszek a 4 csillagos értékeléssel.

Gevi

2020. április 12.

Ez valami borzalmas. Olyan, mintha gepzsirral kennem be a szempillaimat. Suru, nehez maszlag, ami poklabassa teszi a szempillakat, borzasztoan benan nez ki. A vegen osszeall kis csomokba, idovel elkezd porlani, nap vegere elmosodik. Ettol rosszabbat nem lehet elmondani egy szempillaspiralrol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

alea

2020. március 23.

Meglepődtem az itteni rossz véleményeken, direkt meg is néztem, hogy ez a termék van-e meg, mert nekem teljesen más tapasztalataim vannak.
Amikor először megláttam a keféjét, én sem fűztem nagy reményeket hozzá, de pozitívan csalódtam, Nem vesz fel túl sok festéket, nem tapasztja össze a pilláimat, hanem szépen szétválasztja őket, hosszúak lesznek, dúsító hatást és nem tapasztaltam, de ettől függetlenül szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Enjoy86

2020. február 28.

A kefe borzalmas, használhatatlan, csomósodik rajta a festék, tincsekben állnak tőle a szempilláim. A festékkel alapból szerintem nincs gond, mert a kefét kicserélve a Supershock keféjére nekem amúgy bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Mia0602

2020. február 20.

Ez mindent tud, amit nem szeretek! Sok festéket vesz fel és még a kefe is nagy. Hiába húzom le a felesleget csomós, tapaszt a kis tüskék a végén pedig mindent összemaszatolnak. Az egész otromba és kezelhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

pinkyNiki

2020. február 19.

Nem volt még olyan spirálom, aminek ekkora volt a keféje.. És nem is vált ezáltal a kedvencemmé sajnos. Leginkább a kefe végén lévő "tüskék" azok amik idegesítenek, mindig sok festék marad rajta hiába húzom le a tubus szájánál.. ezért a belső szemzugomat ha nem is minden alkalommal de elég sokszor összemaszatolom vele. Ezt leszámítva szerintem átlagos szempillákat csinál. Tartósnak viszont tartós ami egy jó pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

zsonody

2020. február 18.

Meglepett, hogy többen ragadós és csomósodó hatásról írtak, mert engem szinte megdöbbentett, hogy mennyire jó ez a spirál az árához képest - egy akciós szettben vettem meg. Nekem szépen szétválasztja és íveli, megemeli a szempilláimat, bár valóban inkább természetes, mint drámai, de szerintem azért látványos a hatás. Egyre többször nyúlok érte a mindennapokban, én azt sem vettem észre, hogy kenődne, bár tényleg nem a leginkább dúsító spirál. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, valószínűleg újra fogom venni, mivel a hatása emlékeztet a Benefit Roller Lash spirálra csak éppen kb. annak az árának a negyedéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

MalinaZs

2020. február 17.

Szép hosszú, intenzív fekete pillákat varázsol. Nekem nem ragad, nem csomósodik, nem kenődik szét. Hétköznapra elég egy réteg, többször átkenve viszont valódi drámai hatást kelt. Tartós és akcióban ideális áron fut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

fblnk

2020. január 14.

Őszintén szólva meglepett, sokkal rosszabbra számítottam. Szépen hangsúlyozza a pillákat, valóban csomósít, de ez engem nem zavar, én így szeretem. Viszont elég sok réteg kell belőle, hogy látszódjon valami, sokszor végig kell menni vele. Hinném, hogy újra veszem, de el fogom használni, láttam már rosszabbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.