Avon

Ár:   1559 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon True Always on Point szemkontúrceruza krémes, metálszínű ceruza hegyezővel a kupakjában a mindig pontos kontúrért.

• önhegyező funkcióval
  • csavarható

3 árnyalatban kapható

macspamacs

2018. március 2.

Ez a kedvenc szemceruzám! Lila és fekete színben van meg. Nagyon jól pigmentált, szép, vékony vonalat lehet vele húzni és iszonyú tartós! Számtalanszor újra vettem már, nagyon ajánlom mindenkinek. Külön tetszik, hogy nem kell hegyezgetni, szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vzorka

2017. március 17.

Mint a beton, meg sem mozdul. Több mint 12 óra után is olyan, mint amikor felkentem. Nem halványul és nem kenődik el. Nagyon könnyű vele dolgozni, mert siklik a szemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

GNóri

2017. március 5.

Ajándékba kaptam ezt a szemceruzát, így fogalmam sem volt róla, hogy önhegyezős. Mókás volt, hogy reggel majdnem 20 percbe telt, mire a férjemmel nagy nehezen rájöttünk, hogy hogy működik:D Már azt hittem, hogy megint kifogtam egy selejtet, amit nem lehet tekerni. Egyébként a fekete színű nagyon jól pigmentált, már-már tusszerű. Szép vékony vonalat lehet vele húzni, és nem kenődik, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Enci90

2017. január 18.

Nekem feketében van meg. Tekerős ezért nem kell faragni, ami nagyon nagy plusz. Precíz, pontos, tartós és jól pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

adrica

2016. november 10.

Pár éve hozta ki az Avon a kitekerhető szemceruzákat amiből csillámos, metálos és mindenféle színűt lehet kapni. Hát én bizony szinte minden színnel rendelkezem, mert nem sajnálom rá azt a 6-7-8 száz forintot. A 40 fokos nyári napon sem olvad le rólam, a végig táncolt éjszakákat is kibírták. Pedig izzadós a szemem, és a felső szemhéjam közti ráncban sajnos megszokott ülni, vagy dupla felragadt vonal szokott keletkezni más régebbi szemceruzáktól. Amióta ezek léteznek, újra tudom sminkelni a szemem a legnagyobb melegben is. Nem kell hozzá mérnöki precizitás, a szemen könnyen siklik, és jól megtapad, ugyanakkor könnyű az elején még korrigálni. Egyszerűen imádom! A sima feketével majdnem tusszerű a hatása. Mivel krémes összetételű, ezért a vízvonalra még csak gondolat szerűen sem próbálkoztam, ha nem is mosódna el, nekem tutira begyullasztaná a szemem a krémes mivolta illetve valószínű irritálná és könnyezne tőle. Az igazságot megvallva, olyan szép a felső kontúr vele, annyira pigmentált, hogy már az alsó vízvonal nem hiányzik, sőt, sok volna. De! Volt már rá precedens, hogy az alsó szempillák alá viszont tettem az Ultra Violet színből úgy, hogy a felső szemhéjamon is ugyanabból volt a kontúr. Szépen keretezhető velük az egész szem így. Nekem tökéletesek, nagyon megkönnyítette a mindennapi sminkelésem. Elég ha csak ezt használom, és sokszor már másra nincs is szükség (már mint több színre az arcomon, elég egy ajakír is hozzá).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

birdnerd

2016. július 8.

Imádom ezt a ceruzát! Nagyon jól fog (feketét vettem), puha, krémes, de nem kenődik. Könnyű vele bánni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Ano

2016. január 19.

nekem ebből lila árnyalat van, és a jilian dempsey-s avonos ceruzához képest nekem ennek a lilának nagyon halvány árnyalata van. viszont a beépített hegyező nagy találmány, de azért nem úgy lehet vele dolgozni, mint egy hagyományos ceruzával. a stickes mivolta miatt határozott vonalak húzására alkalmas. nem tudom a többi árnyalat milyen lehet, nekem így 4* persze csak akcióban vegyétek, úgy éri meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

pomme

2016. január 7.

A molten plum árnyalatban sikerült beszereznem pár száz forintért és imádom! Egy régi Bourjois szemhéjpúder árnyalatra hasonlít, sötétlila, de ha rásüt a nap akkor világosabb lila színű lesz rózsaszínes-kékes pigmentekkel (szóval rózsaszínen irizáló lila vagy hogy mondják az ilyet szakszerűen :D). Igazán gyönyörű, sosem gondoltam, hogy egy szemceruza ilyen színt tud produkálni. Egyáltalán nem kenődik, teljesen "száraz" a felszíne felkenés után, alig lehet lemosni, annyira tartós. Kicsit tényleg hosszú a ceruza, de ezért nem vonok le pontot, az önhegyező pedig tökélesen működik, remélem nem fog felgyűlni a kupakban néhány használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

hlillus

2015. december 1.

Eltartott egy darabig, míg rájöttem a hegyezési technikára... :D
Az eddigi legjobb szemceruzám. :) Intenzív színű, tartós és nagyon precízen lehet vele dolgozni. Mostanában tus helyett is ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Eltartott egy darabig, míg rájöttem a hegyezési technikára... :D

csicsike

2015. november 17.

Eddig is a kedvenc szemceruzam volt, de a harom uj, teli arnyalat abszolut tokeletes :). Onhegyezos, tartos es az ara is remek :).

@BlackFairy: lenyomod a toknak azt a reszet, amibol kijon a hegye es "megno" egy picit :).. en veletlenul jottem ra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).