Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segít a körmök megerősítésében és természetes ragyogásának helyreállításában.

• segít helyreállítani a köröm erősségét és megakadályozni a károsodását
  • simábbá varázsolja a köröm felületét és természetes ragyogást biztosít
  • aranylóan csillog

Klaudia9675

2020. május 21.

Jó körömlakk, tényleg erősíti a körmöket és véd a berepedezés ellen. Sokáig tart a körmeimen mosogatás mellett is. Gyorsan szárad. Sajnos már nem nagyon lehet látni a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Ebaba26

2019. április 27.

Nem is tudom... Szeretem, mert szép fényt ad, bár az arany csillogást nem vettem észre rajta. Azért vettem meg, mert törik a körmöm és itt jó véleményeket olvastam. Már használom egy ideje, minden más alaplakkomat félretettem miatta, de sajnos azok a körmeim, amik eddig törtek, most is törnek. Nyilván azok vannak nagyobb "terrornak" kitéve (mutató-és középső ujj jobb kézen), de rajtuk nem segített, a többivel meg eddig se volt gond :(
Ettől függetlenül, mivel szép, ápolt hatást biztosít és gyorsan szárad, 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

fodorgyorgyi

2019. április 17.

Jól erősíti a körmöt, szép fényt csillogást ad. Nem pattog le nekem, de könnyen letudom húzni ha átázott a kezem. 1 rétegben is jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Luppuss

2019. április 11.

Leginkább erőteljes színű, sötétebb körömlakkokat használok, s ha tartok kis "pihenőt", akkor ezzel bekenem, aztán hagyom csak magában, nem kenek rá mást. Alapozóként nem használtam még. Nagyon szép, ápolt hatást ad a körömnek. Korábban írták itt, hogy nem látják az aranyló csillámlást. Nekem csillámlik, persze csak szolidan, de szerintem szép. Viszonylag tartósnak is mondanám, de azért nyilván ez is csak lekopik... :) Nekem megér egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

umpalumpa

2018. december 14.

Jöttem belerondítani az értékelésbe :D
Nem alaplakknak vettem, mert nekem felesleges. Nem használok annyira erősen elszínező lakkokat, hogy kelljen és plusz 1 réteg meg a száradási időt hosszabbítja. Azt sem vettem észre, hogy a lakkok fennmaradási idejét kitolná.
Apró csillámokat vártam, de körmön egyáltalán nem látszik. Átlagos fényes átlátszó lakk, iciripicirit sárgás beütéssel. Ha gyorsan ápolt hatásra vágyom, akkor 1 réteg segít, persze, de valójában felesleges volt beszereznem. A körömerősítő hatásban, egy lakk esetében, nem igazán hiszek (hacsak nincs benne formaldehid vagy mi is az, ami keményít?). Így közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Jöttem belerondítani az értékelésbe :D

Brigitt

2018. április 24.

Szuper körömlakk. Amikor gyorsan szép és ápolt körmöket szeretnék, de nincs időm másra, akkor ezzel egyszer átfestem és máris gyönyörűen csillogó körmeim lesznek, hiszen extra gyorsan szárad. Szerintem francia manikűrhöz is kiváló. Ráadásul napokig tart a körmeimen házimunka végzése mellett is. Általában önmagában használom, mert olyan természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 24.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, már többször újra rendeltem. Elvileg alapozó lakk, de én fedőlakknak is használom, csodás fénye miatt, vagy csak úgy magában is jól mutat a diszkrét arany csillámok miatt. Rendkívül nagy előnye még, hogy szupergyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

vszilvia93

2018. február 22.

Nagyon szeretem, önmagában szép fényt ad és erősít is, de alapozó vagy akár fedőlakknak is bevált. Évek óta használom már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Erus15

2018. február 3.

Szép fényt ad a körmöknek és erősíti is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Szép fényt ad a körmöknek és erősíti is.

ALettah

2017. október 11.

Nagyon elégedett vagyok vele! Használom alaplakknak és csak magában is, szép, egészséges fényt ad a körmöknek, nem feltűnő az arany csillogás benne. Gyorsan szárad, és határozottan jót tesz a körmeimnek, erősebbek lettek tőle és kevésbé töredeznek.
Akciós áron nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Akciós áron nagyon megéri.