Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Matt rúzs fémes csillogással, mely káprázatos, többdimenziós színnel emeli ki az ajkakat.

• Krémes, bársonyos formula
  • Kellemes viselet az ajkakon
  • Egyszerű használat, egyenletes fedés
  • Nem maszatolódik el, nem csomósodik össze
  • Matt hatású és fémesen csillogó pigmentek ellenállhatatlan duója

15 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lois

2019. december 22.

Amit ígér, azt valóban hozza, gyönyörű matt, fémes hatással, nekem azonban túlságosan száraznak bizonyult, kicserepezik tőle az ajkam, így mindig kell egy ajakbalzsam is alapnak. Ajakbalzsam nélkül egy pár óra után eléggé összemaszatolódik, nem marad szépen a helyén. Lehet ezen segítene az ajakceruza, nem próbáltam, ezért nem pontozom le túlságosan, mert azért ez egy elég jó termék, de mégsem a legeslegjobb avon matt rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

ziadrienn

2019. március 21.

Avonnak ennél sokkal de sokkal jobb rúzsai vannak ,ez nem sikerült annyira jóra szerintem :( Állaga elég furcsa

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Diaaa

2019. január 24.

Egyenlőre csak mintákat vettem, mert annyi rúzsom van hogy sosem fognak elfogyni....a minták alapján a tapasztalatom: A színek szépek nagyon, viszont többször át kell húzni a számon a teljes fedésért. Tartósnak bizonyul, egy délutánt kibírt (nem ettem, csak ittam) de sajnos estére nagyon kiszáradt a szám tőle :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

nemethanna196

2019. január 4.

A Gilded Berry nevű árnyalat van meg, ami egy csodálatos bordós bogyó szín, gyakran nyúltam utána idén télen és karácsonykor is ezt viseltem, és nagyon szerettem. A szín és a finis is gyönyörű, magasan pigmentált, valóban matt alapú fémes hatást kapunk eredményül. Azonban sajnos nekem túlságosan tartósnak nem bizonyult, alapból 1-2 órát bírt csak ki, ha pedig ittam vagy ettem, egyből elmaszatolódott, lekopott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Fabi95

2018. december 29.

2 árnyalata van meg, meg vagyok velük elégedve. Nem kenődnek el, tartósak, és tényleg fémesen matt hatást adnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.