Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Remekül pigmentált, kedved szerint épitheted a természetes egészséges ragyogó hatásért.

• zselés állagú
  • könnyen felvihető

3 árnyalatban kapható

Ár: 1199 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ReikaK

2021. május 7.

Az univerzalitása tetszett VOLNA, de rajtam egyáltalán nem látszik, de még a fénye sem .Semmi. egyszerűen olyan mintha felszívniná a bőröm. Lehet más árnyalatot kellett volna választanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Guinevere97

2020. október 18.

Nekem az egyik kedvenc pirosítómmá nőtte ki magát. Külön érdekessége, hogy ajakszínezőként használva enyhén metálos a hatása, míg pirosítóként abszolút nem csillámos, nagyon szép természetes arcpírt ad. Kevés is elég belőle és úgy tapasztaltam, eldolgozni is könnyű ujjbeggyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.