Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Remekül pigmentált, kedved szerint épitheted a természetes egészséges ragyogó hatásért.

• zselés állagú
  • könnyen felvihető

3 árnyalatban kapható

Guinevere97

2020. október 18.

Nekem az egyik kedvenc pirosítómmá nőtte ki magát. Külön érdekessége, hogy ajakszínezőként használva enyhén metálos a hatása, míg pirosítóként abszolút nem csillámos, nagyon szép természetes arcpírt ad. Kevés is elég belőle és úgy tapasztaltam, eldolgozni is könnyű ujjbeggyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.