Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Micoka, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömerősítő alapozólakk ásványi mikroszemcsékkel kitölti az apró repedéseket és megerősíti a körmöket. A magnézium, a kálcium és a vas erősítik a körmöket.

Eowynie

2020. április 27.

Nagyon rossz termék, nem segít a körmeimen semmit és csunya sárgára szinezte a kormeim....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

fokyandi

2019. szeptember 7.

Szépen felvihető, nekem kicsit erősített a körmeimen, DE narancssárgára színezi a körmöket! Semmivel nem lehet eltüntetni, csak a lenövés segít vagy egy színes fedőlakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

gigush

2019. június 11.

Iszonyat csúnya barna foltok jelentek meg a körmeimen, mintha gombásodás lenne, pedig sosem volt körömgombám. A foltokat csak lenövéssel és ollóval lehet eltüntetni. Soha többet nem veszek Avonos körömlakkot. Egy csillagot viszont adnom kell, különben a hozzászólásomat nem oszthatom meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Micoka

2019. június 6.

Eddig 2-3 alkalommal használtam: semmiféle hatást sem sikerült felfedeznem :( Ehhez képest már nem is szerepel a katalógusokban, talán 1-2 hónapig volt kapható. Hát ez no comment...
Jó nagy átverés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

Jó nagy átverés!