Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Micoka, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömerősítő alapozólakk ásványi mikroszemcsékkel kitölti az apró repedéseket és megerősíti a körmöket. A magnézium, a kálcium és a vas erősítik a körmöket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jane79

2022. november 22.

Szeretem az Avon lakkjait, gondoltam teszek egy próbát ezzel az alaplakkal. Nagyon gyenge körmeim vannak, mindig letörnek, talán ezen javított egy kicsit, viszont sárga a lakk színe és sárga lesz tőle a köröm is. Ez nem nagyon zavar a lakk alatt. Könnyen kenhető, nem szárad be hamar, viszont a körmön hamar megszárad. Egyébként megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 22.

Luna88

2021. november 1.

Nekem már nem a képen látható darab van, hanem az utódja ugyan ezzel a névvel. Valószínűleg csak a matrica változott az üvegen. Az ecsete kissé vékony és furcsán husszú is, nem gondoltam, hogy szépen tudom majd vele kenni de sikerült. Olvastam itt a kommenteket és ugye látni is a lakkon hogy eleve sárgás szine van. Őszintén szólva arra számítottam hogy kikenem, és nikotinsárgás körmeim lesznek amit nagyon nem szerettem volna, de ha már megvettem, hát kipróbálom. Legnagyobb meglepetésemre lakkozás után semmi színe sem volt. Furcsának is találtam hogy én vagyok az egyetlen :D nade másnap reggelre.... Narancssárgás rózsaszínes valamibe váltott. Sajnos a körmöm fehér részén is. Esetleg francia manikűr alapnak el is tudnám képzelni. De a kommenteket olvasva már tudom hogy ez a szín nem fog lejönni lemosóval, csak lenövéssel. Hát nem találok szavakat a színre... Megelőlegezem a 3 csillagot, hátha erősebb lesz a körmöm ha már szép nem.
Update: lemostam, sárga maradt a körmöm :( remélem legalább használ majd

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Update: lemostam, sárga maradt a körmöm :( remélem legalább használ majd

vivip

2021. május 9.

Szépen megerősítette a körmeimet, ahhoz képest amilyen rossz és gyenge állapotban voltak. Viszont olyan csúnya sárgává varázsolta mindet... nagyon durván elszíneződtek. Viszont mindig színesre festettem, így nem látszódott, hogy milyenné is változott a körmöm, így engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Eowynie

2020. április 27.

Nagyon rossz termék, nem segít a körmeimen semmit és csunya sárgára szinezte a kormeim....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

fokyandi

2019. szeptember 7.

Szépen felvihető, nekem kicsit erősített a körmeimen, DE narancssárgára színezi a körmöket! Semmivel nem lehet eltüntetni, csak a lenövés segít vagy egy színes fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

gigush

2019. június 11.

Iszonyat csúnya barna foltok jelentek meg a körmeimen, mintha gombásodás lenne, pedig sosem volt körömgombám. A foltokat csak lenövéssel és ollóval lehet eltüntetni. Soha többet nem veszek Avonos körömlakkot. Egy csillagot viszont adnom kell, különben a hozzászólásomat nem oszthatom meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Micoka

2019. június 6.

Eddig 2-3 alkalommal használtam: semmiféle hatást sem sikerült felfedeznem :( Ehhez képest már nem is szerepel a katalógusokban, talán 1-2 hónapig volt kapható. Hát ez no comment...
Jó nagy átverés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

Jó nagy átverés!