Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Ár: 1200 , Eladó: mannamaria00
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki átutalással / kp-val, postával küldöm/ személyes átvétel Bp-en
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Gigike

2020. január 6.

Még nem kommenteltem ide?? :O
Ohh de imádom ezeket a kis 4eseket :)
A Mocha Latte és a képen látható rózsaszín van meg belőle. Imádom a színeit, gyönyörűen kombinálhatóak és tartósak!
Viszont van egy vicces sztorim :D Elfogyott a Pupás szemöldök festékem.. Mivel ritkán megyek csak a plázába, ezért muszáj volt kitaláljak valamit addig is.. Hát végigpróbálgattam a szemhéj cuccaimat.. A Mocha Latte 4-es színe annyira tökéletes a szemöldökömre, hogy az kész vicc! Odavágja még a Pupásat is! Azóta kedvem sincs másra váltani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Még nem kommenteltem ide?? :O
Ohh de imádom ezeket a kis 4eseket :)

fokyandi

2020. január 5.

Stone teupe árnyalatot használom, ez egy szolid natúr színkollekció. Sajnos elég gyengén pigmentált ezért sokat kell vele pepecselni, viszont ECSETTEL szépen eldolgozható. A hozzá tartozó szivacsos applikátor használhatatlan. Alig vesz fel színt ráadásul az egyik feléről hamar le is esett a szivacs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

gszilvia

2019. november 15.

Nem a legpigmentáltabbak, de azért elég szépen fednek! Szép színeket tartalmaznak a kis paletták, ettől a szivacsos ecsetkétől viszont jobban használható a rendes sminkecset hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

floralbird

2019. november 1.

Az Earthy Eden árnyalat van meg belőle, és nekem az eddigi legjobb szemhéjpúderem. Nagyon szép színei vannak és rendkívül tartós is. Különösen tetszik, hogy van belül egy kis tükör és jó minőségű ecset is. Az egész szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Agicaa

2019. augusztus 24.

Most érkezett meg belőle a harmadik színű palettám, a Toasted terracotta. Ezenkívül a képen látható, valamint a Moccha latte van meg. Én nagyon szeretem, jó kis alap paletták ezek. Nyilván ne várjon el az ember ennyi pénzért valami brutál pigmentáltságot, de szerintem teljesen jól fent marad napközben. Alá szoktam alapozni picit, de ha nincs erre külön időm vagy éppen elfelejtem, akkor is csak keveset kopik a nap folyamán és azt se csúnyán, nem foltokban teszi. Egyszóval kedvelem, szeretem, nagyon sokszor ezt használom, már rászolgált a bizalmamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Vivus94

2019. június 27.

Régen megvolt 2 ezekből a palettákból. A képen látható és a kékes árnyalatok. A kéket szinte soha nem használtam, azt leginkább olyan fiatalosnak tűnő idősebbeken tudnám elképzelni. A képen látható paletta árnyalatai már szerettem, de nagyon porolnak, és nem eléggé pigmentáltak. Még kezdéshez használtam, akkor nagyon lelkesedtem értük, aztán rájöttem, hogy sokkal jobb minőségű és árnyalatú palettákat lehet találni ezeknél. Kezdésnek nem volt rossz, de biztos, hogy újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Nushi

2019. június 27.

Több paletta is megvan ebből a termékből és érdekes módon mindegyiknél más minőséget tapasztaltam. Talán a színek számítanak nem tudom. Ha intenzív színeket akarok sajnos be kell vizeznem... Nem túl pigmentált, alapozóval elé tartós ha jól emlékszem az esküvőmre ezzel a lilás bordós rózsaszínes palettával voltam kifestve végül is bírta. Ár érték arányban megéri megvenni. Arra emlékszem hogy egyszer évekkel ezelőtt, volt valami Zsédás limitált kiadás azt visszaküldtem mert semmi színe nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

cicagerinc

2019. június 12.

A Mocha Latte paletta van meg, és nekem ez a kedvenc szemhéjpúderem! Nagyon szépen fel lehet vinni, valahogy nekem tartós is (mondjuk szoktam alá egy pöttynyi bb-krémet kenni, mert még mindig nem vettem rá magam, hogy vegyek alapot....). A barna szememmel tényleg nagyon jól mutat, egyáltalán nem feltűnő (ami nekem nagy plusz pont, mert olyan palettát kerestem, amit hétköznapokra lehet használni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Mia0602

2019. április 21.

Primerrel használom (az is Avonos) , mert a rejtett szemhéjamba minden festék beül. Tartós, egymással harmonizáló színek. Most rendeltem a 3. palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

EnyediF

2019. április 18.

Nekem többféle paletta megvan, mikor középiskolás voltam imádtam ezeket. Szépen lehetett velük dolgozni, szépek az árnyalatok, de annyira nem tartósak, de hát kamaszként ki nézte ezt régebben?
Kedves kis paletták, kezdőknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Kedves kis paletták, kezdőknek ajánlom!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.