Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Négyes színkombinációja lehetővé teszi a minél változatosabb kontúrok felvitelét. A megfelelő színkeverékkel kiemelheted a szemed színét, vagy sminkedet akár a ruhád árnyalatához is illesztheted, emellett könnyű, gyors sminkelést tesz lehetővé. Tartós viseletet biztosít, amelyek nem állnak össze a szemhéj redőiben és nem peregnek le.

Jelképes áron - 10 részes szett + ajándék
Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ár: 1400 , Eladó: lilishp
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Dunakeszin vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

ancymancy

2021. október 13.

Nem rossz, de nagyon túlárazott. Egy revolutionos paletta nem sokkal drágább és 3x ennyi szín van benne, amik sokkal divatosabbak, trendibbek is. Drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

NatureBeauty

2021. október 10.

Nem tudom, mi történt ezzel a termékkel, de régebben célzottan ezt a palettát vásároltam, mert gazdagon volt pigmentálva és szépen tudtam vele dolgozni. Kb. három hónapja vettem egyet és használhatatlanul gyenge...Két-három éve még alig vártam, hogy újabb árnyalatokat próbálhassak ki, de ez most totál csalódás volt. Oké, hogy olcsó, de inkább kerüljön valamivel többe, mintsem hogy a minősége miatt a kukában végezze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

csajszi12

2021. szeptember 20.

a kettes szín nem igazán erős sajnos,viszont a 3-4 elég erős.nem lehet igazán szépen eldolgozni,és az ecset része nekem hamar tönkrement

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Erra

2021. augusztus 16.

Nekem azt hiszem a mocha latte, vagy hasonló nude, barnás szinkombinációban van meg.
Ez volt az első olyan sminkpalettám, ami komolyabb volt. Eleinte nagyon szerettem, de mióta vettem más márkáktól is rájöttem pár hibájára:
Pereg, porol. Nagyon. Nem pigmentált, Nekem a kettes árnyalat alig látszódott, a négyes már jobban, de foltos és nehezen tudom elmosni a széleket.
A 3. szin nekem egy aranybarnás csillogós árnyalat, na azt imádom, csodaszép színe van, az ujjal viszem fel az erőteljesebb színért. Az 1, legvilágosabb szint pedig inkább csak korrektorral használom a szemhéjamon, hogy kicsit frissebb tekintetem legyen. Arra pont tökéletes.
Viszont kopik és nem tartós. Nem árt újra átmenni rajta pár óránként. Nekem egy pár órás eseményt sem bírt ki teljesen.
Lehet szembázissal és fixáló spray-el jobban működne, viszont én ezekre nem szeretnék beruházni az évi 2-3 alkalomra amikor használom is.
Kezdésnek jó volt, én leginkább ujjal használtam, azzal szebben tudtam felvinni és összedolgozni is, mint ecsettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

KisTigris

2021. június 15.

Barry love árnyalatban van meg. Az aranyat imádom, sajnos potyog, de nagyon. Az Essence Rose sokkal jobb és több színt tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Celaena

2021. február 21.

Én pont azért szeretem, mert nem annyira pigmentáltak a színek és a kiszerelése pont jó. Ha sietnem kell a sminkléssel, ezt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Moncherrys

2021. február 17.

Ezek a paletták lehetnének jobbak is,a nagyobb paletták mint pl a Glowing Gold és társai elég pigmentáltak,ezek olyan közepesek. Egy jó smink alappal csodás festéseket lehet vele létrehozni,de magában használva sajnos kevésbé pigmentált. Alappal 8 órát is kibír ,úgy szeretem használni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

NovErke

2020. december 28.

Nem is tudom...
Volt régebben ebből egy másik, barna színekkel most a "Modern" nevű palettát rendeltem meg. A régebbi sokkal jobb volt minden tekintetben.
Ennek alig van színe egyszerűen nem fog sokat kell belőle felvinni akkor meg nem olyan a szín amire számítottam mind olyan mintha fehér lenne. Túl világos élettelen színek. Az applikátoral meg szinte lehetetlen egyenletesen felvinni nemhogy még két szín közt átmenetet képezni. Nem tetszik nemhogy újra rendelni elhasználni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Nem is tudom...

Szamelin

2020. november 10.

5 palettám is volt, elajándékoztam őket 2 kivételével. A világos színek nem túl pigmentáltak. Gyakorolni jó vele, de ennyi pénzért nem is várok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Bubus06

2020. október 26.

A Mocha Latte büszke tulajdonosa vagyok én is. Soha nem tudtam szépen szemhéjat sminkelni, és mindig vagy semmilyen vagy túl durva lett az eredmény. Ezzel a palettával más a helyzet. Egyszerűen álom vele dolgozni, és imádom hogy a kis tükrös tartójában bárhol előkaphatom a kabát zsebemből, és felfrissíthetem a sminkemet vele. :)
Biztos beszerzek még más színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Biztos beszerzek még más színekben is.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.