Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nikki93, Módosítva: 2018. november 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• HD hatás: dúsít, szétválaszt, hosszabbít
  • az extrém dús pillákért
  • a szétválasztó kefe hozzáfér a legapróbb pillákhoz is
  • pilláid nem tapadnak össze, a festék nem pereg le és nem maszatolódik el

berenisz

2020. augusztus 26.

Ajándékba kaptam, felkentem egyszer, borzasztóan irritálta a szemem. Csípett, könnyezni kezdet a szemem. Kellemetlen volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Puszedli83

2019. augusztus 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de sajnos csalódás ez spirál. A kezdetektől fogva olyan mintha nem lenne benne elég festék. Szinte semmit nem csinál a pilláimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

bmerci

2019. május 29.

Számomra nagyon nagy csalódás volt és pénzkidobás, mivel 1 óra használat után elkezdett a festék leperegni és egész nap azt kellett törölgetni a szemem környékéről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

ZoeEvans

2019. május 13.

Elég sok terméket vesz fel a kefe, amitől összeragadnak a pilláim, viszont, ha szépen lehúzogatom a felesleges terméket, akkor olyanok tőle a pilláim, mintha műszempillákat tettem volna fel. Emiatt olyankor szoktam csak használni, ha van időm készülődni, vagy ha a napi sminkem csak a pillákból áll. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

ria23

2019. március 5.

Már az elejétől kezdve csomósodik és nem hosszabbítja a pillákat. A csomók miatt a szétválasztás sem működik, inkább összeragadnak. Megmarad egész nap és nem pereg valamint a szemcsepptől se kenődik el, de ettől függetlenül nekem nagyon nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

p.monicica

2019. január 27.

Nekem nem vált be.
Egyáltalán nem dúsít összeragad tőle a szempillám.
Maradok a max változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 27.

Nekem nem vált be.
Egyáltalán nem dúsít összeragad tőle a szempillám.
Maradok a max változatnál.

Vivien0917

2019. január 8.

Sok festéket visz fel egyszerre ezt leszámítva szépen ível és szép pilla a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

HenriettaDalma

2019. január 6.

Nekem nem vállt be sajnos. Lehet, hogy hibás terméket kaptam, de olyan, mintha nem lenne kellő mennyiség a termékben, ezért szinte láthatatlan a szempillámon. A szemem pedig könnyezik tőle. Szóval ez nekem pénzkidobás volt. Ennyi pénzért tudok kapni sokkal jobb szempillaspirált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Nikki93

2018. november 20.

Ez a szempillaspirál véletlenül került a birtokomba, mivel a sima supershock spirált rendeltem meg, de aztán ezt kaptam. Már egy hónapja használom és megvagyok vele elégedve, a keféje vékony jól lehet vele dolgozni, viszont nekem sok festéket vesz fel. Tartósnak tartós, nem vettem észre, hogy potyogna.
Nem biztos, hogy újraveszem, a sima változat nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Nem biztos, hogy újraveszem, a sima változat nekem jobban bejött.