Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segítségével gyönyörű kontúr adható a szemnek. A vitaminokkal gazdagított, csavarható szemkontúrceruzával szép és pontos vonalak húzhatóak könnyedén. Nem kell hegyezni.

Avon Glimmerstick Szemceruza/szemkontúrcezuza/szemkontúr - Smokey/Smoky Brown (füstös árnyalatok)
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
NovErke

2019. június 17.

Nem is tudom... Kitekertem végig, szerintem elég rövid benne maga a ceruzabél, nagyobbik része csak a műanyag... Maga a szemceruza amúgy nem rossz. Először azt hittem, alig fog, de csak be kell egy kicsit járódnia, meg többször át kell húzni. Csak a vízvonalat festem vele, bár én tusvonalat is szemceruzával szoktam húzni, amikor azt használok, de ezzel valahogy nem tudom olyan szépen megcsinálni, mint szeretném. Többszöri áthúzással már elég jó fekete színe van, közepesen tartós. Szerencsére nem mászkál el oda ahova nem kéne, egyszerűen csak megkopik kicsit a nap végére. Számomra legnagyobb pozitívuma a szép fekete szín és a könnyű lemoshatóság. Szerintem ez egy átlagos termék, biztos van ennél jobb is, rosszabb is, bár lehet hogy nem is a szemceruzával van a baj hanem az én mércém túl magas. Volt már ennél drágább és olcsóbb szemceruzám is, de olyan még nem volt, amibe ne tudtam volna belekötni, mindből hiányolok valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Mildorfina

2019. február 16.

Ez a fajta szemceruza is viszi a pálmát minden drágábbik márkánál! Detto, mint a diamonds féle avonos szemceruza. :) Az is egy nagyon jó fajta és ez is! Ez még egy fokkal tartósabb is, mint a diamonds, de azzal sincs probléma. Évek óta használom mindkét fajtát! Megy az 5* egyértelműen! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

sophieblackbeak

2019. január 31.

Nekem könnyezik tőle a szemem, és olyan mintha álmos lennék, mindig ragadna lefele a szemem tőle. Majd ha aludni akarok és nem tudok biztos használni fogom. :D Nem tartós, lekopik pár órával később. Egyébként nem olyan rossz, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Veszter94

2019. január 26.

Évek óta csak ezt a márkát használom, tartós, szép a színe, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Évek óta csak ezt a márkát használom, tartós, szép a színe, nagyon szeretem.

Szandihh

2019. január 7.

Meglepődtem, hogy mennyire jó ez a termék. Könnyű vele bánni, és tartós is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Meglepődtem, hogy mennyire jó ez a termék. Könnyű vele bánni, és tartós is. :)

mlexa

2018. december 12.

Ár - érték arányban szuperek! Mindig rendelek, kell hogy legyen itthon 😀 Szerintem kellően tartósak, nekem nem szoktak kenődni. Szememet sem irritálja egyik sem. Én ajánlom! ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

RenaTasi

2018. július 19.

Kontaktlencsét viselek, szóval nálam a fő kritérium az volt, hogy ne kenődjön el, és legyen vízálló, tartós.
Tökéletesen helyt áll, egyszerűen imádom, DE szemhéjon azonnal kenődik, mivel egy krémes termékről beszélünk.
VISZONT vízvonalban lerobbanthatatlan, szempillatőben szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

VISZONT vízvonalban lerobbanthatatlan, szempillatőben szintén.

AMINACICA

2018. július 1.

Sajnos nekem nemvolt tartós.
Nagyon gyorsan lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Sajnos nekem nemvolt tartós.
Nagyon gyorsan lekopott.

sorsi83

2018. április 13.

Majestic plum árnyalatban van meg, nagyon szeretem, egy kellemes, sötét, talán barnás jellegű lila árnyalat. hétköznapokon majdnem mindig ezt használom, mert nem olyan sötét, mint egy fekete, viszont nem olyan unalmas, mint egy sima barna szemcerka. Mogyoróbarna szemem van, azt szuperül kiemeli. Szépen tart egész nap a felső szempillasor tövében, ahol én használom. Krémes, de én ezt kifejezetten szeretem, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Kobold

2018. március 22.

Nem vagyok vele megelégedve, hamar kopik, és nem tudom szépen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Nem vagyok vele megelégedve, hamar kopik, és nem tudom szépen felvinni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0