Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segítségével gyönyörű kontúr adható a szemnek. A vitaminokkal gazdagított, csavarható szemkontúrceruzával szép és pontos vonalak húzhatóak könnyedén. Nem kell hegyezni.

Avon Glimmerstick Szemceruza/szemkontúrcezuza/szemkontúr - Smokey/Smoky Brown (füstös árnyalatok)
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Emrise

2020. május 5.

Évek óta csak ezt használom, a Blackest Black árnyalatot. Kevés másikat próbáltam, nem is kerestem új márkát, mióta ezt ismerem, előtte voltak csalódás-ceruzák. Ez nem az volt, ennek megörültem és a sminkeléseim részese maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

ClassyAndFabulous

2020. április 13.

A Blackest Black árnyalatot használom belőle... legalább a hatodikat. Nagyon szép, mély fekete, nekem elég tartós is, akár az alsó, akár a felső vízvonalban. Eddig nem találtam olyan szemceruzát ebben az árfekvésben, ami túltenne rajta. Külön plusz a tekerős kialakítás, nincs hegyezgetés, elvesztegetett termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Judy1

2020. március 3.

A legjob szemceruza! Felső szemhéjra használom "tusvonalként". Tartós, nem kenődik a nap végére sem, könnyű vele dolgozni, és csodaszép a barna színe! Ezentúl nem veszek mást! :) Magasan veri minden drágább márka szemceruzáját! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

NovErke

2019. június 17.

Nem is tudom... Kitekertem végig, szerintem elég rövid benne maga a ceruzabél, nagyobbik része csak a műanyag... Maga a szemceruza amúgy nem rossz. Először azt hittem, alig fog, de csak be kell egy kicsit járódnia, meg többször át kell húzni. Csak a vízvonalat festem vele, bár én tusvonalat is szemceruzával szoktam húzni, amikor azt használok, de ezzel valahogy nem tudom olyan szépen megcsinálni, mint szeretném. Többszöri áthúzással már elég jó fekete színe van, közepesen tartós. Szerencsére nem mászkál el oda ahova nem kéne, egyszerűen csak megkopik kicsit a nap végére. Számomra legnagyobb pozitívuma a szép fekete szín és a könnyű lemoshatóság. Szerintem ez egy átlagos termék, biztos van ennél jobb is, rosszabb is, bár lehet hogy nem is a szemceruzával van a baj hanem az én mércém túl magas. Volt már ennél drágább és olcsóbb szemceruzám is, de olyan még nem volt, amibe ne tudtam volna belekötni, mindből hiányolok valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Mildorfina

2019. február 16.

Ez a fajta szemceruza is viszi a pálmát minden drágábbik márkánál! Detto, mint a diamonds féle avonos szemceruza. :) Az is egy nagyon jó fajta és ez is! Ez még egy fokkal tartósabb is, mint a diamonds, de azzal sincs probléma. Évek óta használom mindkét fajtát! Megy az 5* egyértelműen! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

sophieblackbeak

2019. január 31.

Nekem könnyezik tőle a szemem, és olyan mintha álmos lennék, mindig ragadna lefele a szemem tőle. Majd ha aludni akarok és nem tudok biztos használni fogom. :D Nem tartós, lekopik pár órával később. Egyébként nem olyan rossz, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Veszter94

2019. január 26.

Évek óta csak ezt a márkát használom, tartós, szép a színe, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Évek óta csak ezt a márkát használom, tartós, szép a színe, nagyon szeretem.

Szandihh

2019. január 7.

Meglepődtem, hogy mennyire jó ez a termék. Könnyű vele bánni, és tartós is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Meglepődtem, hogy mennyire jó ez a termék. Könnyű vele bánni, és tartós is. :)

mlexa

2018. december 12.

Ár - érték arányban szuperek! Mindig rendelek, kell hogy legyen itthon 😀 Szerintem kellően tartósak, nekem nem szoktak kenődni. Szememet sem irritálja egyik sem. Én ajánlom! ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

RenaTasi

2018. július 19.

Kontaktlencsét viselek, szóval nálam a fő kritérium az volt, hogy ne kenődjön el, és legyen vízálló, tartós.
Tökéletesen helyt áll, egyszerűen imádom, DE szemhéjon azonnal kenődik, mivel egy krémes termékről beszélünk.
VISZONT vízvonalban lerobbanthatatlan, szempillatőben szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

VISZONT vízvonalban lerobbanthatatlan, szempillatőben szintén.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0