Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segítségével gyönyörű kontúr adható a szemnek. A vitaminokkal gazdagított, csavarható szemkontúrceruzával szép és pontos vonalak húzhatóak könnyedén. Nem kell hegyezni.

Avon Glimmerstick Füstös Árnyalatok szemkontúrceruza Smokey Brown
Ár: 750 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Evelili

2021. december 2.

12 órát is simán kibír, anélkül hogy elkenődne, felső szemhejamon szoktam használni, néha tus helyett. Élénk fekete színe van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Sok árnyalatot kipróbáltam. Volt, amit visszaküldtem, mert közelében sem volt a katalógusfotónak, ettől függetlenül sokat elhasználtam. Felhagytam az avonos termékekkel, nekem túl sok a műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

B.Ali

2021. október 27.

Kedvencem, sok szemceruzát használtam már de ez a legjobb. Árban is illetve nagyon tartós. Szép fekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Fairy0124

2021. április 22.

Nekem ez nagyon bevált, tartós, ha kifestem a vízvonalam egész szépen bírja reggeltől estig. Nem kenődik el, nem csípi a szememet. Erős a színe is, lágy az állaga. Egyetlen hátránya, hogy kevés van benne, én azt hittem (naivan 😂), hogy sokkal több van benne, hát tévedtem. De mivel bevált, nem váltok másra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Kajmi

2021. április 15.

Évek óta újra szoktam rendelni, a Blackest Black árnyalatot használom belőle. Megfelelően pigmentált, tartós. Egyszerűen tökéletes. Nagyon szeretem, hogy tekerős, így nem kell a egyezéssel bajlódni, nem megy kárba a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

pkatuus

2021. április 2.

A Szemkontúrceruza!!! Évek óta nap,mint nap csak ezt használom, a cosmic brown árnyalatban. A kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

dnoule

2021. január 27.

Évek óta használom és azóta se találtam ilyen jó szemceruzát.
Nagyon pigmentált és alig kenődik le a szem alá. 8 órát is simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Évek óta használom és azóta se találtam ilyen jó szemceruzát.
Nagyon pigmentált és alig kenődik le a szem alá. 8 órát is simán kibír.

sztike

2020. december 21.

A Diamonds verzióját évek óta használom, múltkor viszont egy akció miatt ezt rendeltem meg. A Diamonds az etalon, még semmilyen másik ceruza sem tudta letaszítani a trónról, ez sem. Én tussal húzok vékony vonalat a felső szempillatőbe, a ceruzát pedig arra használom, hogy a felső vízvonalamat kihúzzam vele, hogy ne legyen "lukas" a szemhéjtussal húzott vonal. Namost ehhez az kell, hogy ne kenődjön, ez viszont sajnos elbukik ezen a ponton. A bőrön egész jól bírja, de a vízvonalból 15 perc alatt elmászik mindenhova. Felülre teszem csak fel, de percek alatt beszínezi az alsót is, aztán a szemzugot stb. Rossznak nem rossz, de a Diamonds nem mászik sehova, vízvonalból sem. Azért a drogériás ceruzáknál így is sokkal sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

pirospipacsocska

2020. október 31.

Évek óta ezt használom,feketét és barnát. Tökéletes,precíz kontúrvonalat lehet húzni vele.Tetszik,hogy puha az állaga,nem karcolja a szemhéjamat.Tartós,nem maszatolódik el a nap végére.Egyszóval,tökéletes,főleg,mert elég sokszor akciózzák le az árát a katalógusban.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

Emrise

2020. május 5.

Évek óta csak ezt használom, a Blackest Black árnyalatot. Kevés másikat próbáltam, nem is kerestem új márkát, mióta ezt ismerem, előtte voltak csalódás-ceruzák. Ez nem az volt, ennek megörültem és a sminkeléseim részese maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0