Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Innovatív Smart Fibre komplexszel, mely hármas hatást nyújt:

• Ultra dúsítás: különböző módon formázott szálak körülölelik a pillákat, így akár egész napon át gondoskodnak a volumenről és a hosszúságról.
  • Ultra sokszorosítás: a formula kitölti a pillák közti réseket, így olyan hatást kelt, mintha több szempillád lenne.
  • Ultra sűrűség: akár 100%-kal segít növelni a szempillák optikai sűrűségét, mandula formájú keféjének köszönhetően pedig egyenletesen oszlatja el a festéket a szempillákon, egészen a tövektől.

Nem kenődik, nem pereg le, vízálló.

Skylin

2019. január 9.

Én mindig nagyon szerettem az Avonos termékeket,leginkàbb a szempillaspiràljait, évekig csak azt hasznàltam. Sajnos az utòbbi egy-két évben az összes szempillaspiràljukban csalòdok.A szinük szép, a kefe rendesen teszi a dolgàt, de maga a festék borzasztò.Mindegyiknél ugyanaz a gond, csomós és összeragadnak a szempillàim. Sajna csak két csillagra elég amit tud...

Skylin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Számomra egy picit csalódás volt. Nem hozta azt a hatást, amit szerettem volna, inkább csak elnehezítette a pilláimat. Tényleg szép fekete, azonban számomra nem a tökéletes.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

ladywonderful

2018. október 12.

Ajándékba kaptam, igazság szerint én nem vettem volna meg.
Rendkívül egyszerű, már-már láthatatlan hatást kelt, könnyű a felvitele és viszonylag tartós is. Az eltávolításával sincs bajom soha szerencsére, könnyen lejön. Ettől függetlenül semmi extra, valahogy elmarad a hatás.

ladywonderful
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Ajándékba kaptam, igazság szerint én nem vettem volna meg.

Pofike

2018. október 9.

Két hetet tudtam használni utána beszáradt, csupa csomó lett... Mondanom sem kell hogy a szempillákon hogy néz ki...használhatatlan. Többször próbálkoztam avonos spirálokkal és eldöntöttem: SOSE FOGOK TÖBBET AVONOS szempillaspirálokat venni!!!!

Pofike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Monocikli

2018. július 17.

Jó szempillaspirál, de csodát nem kell várni tőle. Szép fekete, hosszít és dúsít is, de nincs az a wow hatás. Nekem nem volt eddig gondom a lemosással, nem érzem, hogy nehezebben jönne le, mint más vízálló spirál. A felvitelnél oda kell figyelni, mert elég nagy a keféje, én az elején sikeresen összekentem a szemhéjam vele párszor :D

Monocikli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

bibogi23

2018. június 25.

Sok szempillaspirált próbáltam már, ezt imádom! Nekem fenn marad egész nap, sőt alig tudom lemosni este, csakis micellás vizzel! Műszempilla hatása van, nagyon szeretem!

bibogi23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

vanda102

Korcsoport: < 18
2018. május 30.

Borzasztó nehezen jön le és összeragasztja a pilláim. Nem venném újra..

vanda102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 30.

Borzasztó nehezen jön le és összeragasztja a pilláim. Nem venném újra..

Katia88

2018. május 23.

A benne lévő szöszök max arra jók hogy zavarjanak, lemoshatatlan, hamar beszárad. Amíg használni tudtam (olyan két hét), addig nem volt rossz, de biztos nem veszem újra.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Csillagporocska

2018. május 13.

Nem használom régóta, de talán egy szempillaspirált nem kell annyira kitapasztalni. Nekem tetszik, szép, hosszú, íves pillákat csinál. Az egyetlen, amit hiányolok, hogy picit vastagabbnak is tűnhetnének. 1300 Ft-ért vettem, ennyit nekem bőven megér.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

youdith

2018. április 29.

Update: Lemoshatalan, kétfázisú szemfestéklemosóval is alig jön le, ezért rendkívül macerás eltávolítani. Már a harmadik használatánál besűrűsödött, szárad befelé és emiatt csomós pillákat csinál. Továbbra sem kenődik, emiatt csak egy csillagot vonok le, mert az én folyton könnyező szememnél az első szempont.

Nem gondoltam volna, hogy avon spirálra azt mondom, hogy nagyon jó, de ez tényleg az, én is azért vettem meg, mert nem hittem el... Megritkult rövidke pilláimra mostanában nem is igazán találtam jó spirált, ami szép pillákat csinál, nem potyog, bírja a könnyezést (allergia, szél, hideg, napfény kb. mindentől könnyezek), mert a vízálló ugyan bírja, de az méginkább töri és nem is csinál szép pillákat és lemoshatatlan. Nos az én tapasztalataim, nagyon szép hosszú, ívelt, dúsabb pillákat varázsol. Az első réteg felvitelekor vékonyan fedi be, nagyon szépen különválasztja a pillákat, második rétegben megtartja a pillák szétválasztottságát, hosszú-dúsabb, erősen fekete pillákat varázsol az én semmilyen pilláimból. Könnyeztem, nem kicsit, nagyon és nem a környezeti hatásoktól és rettegve vettem az irányt a tükör felé, hogy aztán most arcközépig fekete festék vagyok. Nos semmi. Egy darabka festék nincs az arcomon, nemhogy maszat. És még látványos pilláim is vannak. Már csak azon a teszten kell átmennie, hogy két hét alatt nem szárad be, ahogy az eddigi avonos szempillaspirálok.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.