Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Az Optic Pearls technológia javítja a bőr ragyogását, simaságát és színét, a tökéletlenségek pedig kevésbé láthatóak a felvitelt követően. Az eredmény üde és ragyogó külső. Frissé és ragyogóvá varázsolja a szemkörnyék bőrét.

Kiszerelés: 12 ml

Virvatuli

2016. szeptember 24.

Tulajdonképpen nem is tudom, miért próbálkozom én egyáltalán az Avon szemránckrémeivel. Elcsábított, hogy rezeg, de túl híg ahhoz, hogy rendesen hidratálja a szemkörnyéket, másik szemápolót is használnom kellett utána, akkor meg minek. Végül "szérum" lett ebből is, reggeli arcmasszázsnak nem olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

szatmari.mariann

2015. január 8.

Anyukam vagy 10-12 t elhasznalt. Tenyleg jo volt a szemere.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Anyukam vagy 10-12 t elhasznalt. Tenyleg jo volt a szemere.