Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

t.evacska21

2014. november 20.

Volt egyszer ilyenem. Nem sokat tudok írni róla, egy egyszerű rúzs, nekem túl fényes volt. Valahogy nem tudtam megkedvelni, el sem használtam, inkább nekiadtam anyukámnak. Nincs különösebb bajom vele, csak valahogy én nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Sephira

2012. november 19.

Szerintem majdnem ugyanaz mint a "sima" Color Rich csak ez talán nem olyan krémes és más a csomagolása, ilyen kocka alakú, sötét rózsaszínes.
Ünnepi kiadás volt, akciós szórólapon csaptam le rá :) már régebb óta kinéztem a Frozen Rose árnyalatát. Mikor kézhez kaptam és megnéztem, nem egészen ilyenre számítottam, kicsit sötétebb volt mint a katalógusban vagy mint amilyennek képzeltem, de felkenve nagyon szép és nem sötét. :)) Igazi szájszín, alig üt el a szám eredeti színétől, olyan szép meleg, rózsaszínes-mályvás gyöngyházas kis arany fénnyel, ez az igazi természetes szín!! Az ilyen természetesnek kikiáltott meg nude színektől kicsit herótom volt hogy majdnem mind ilyen barnás, fakó barnás vagy hulla színű sárgás barna vagy világosbarna bézs, némelyik mint valami korrektor. Az is szép lehet valakin csak én már untam, olyat szerettem volna ami hasonlít a szám színére és épp hogy kiemeli. Megtaláltam. :))
Ez lesz a hétköznapi rúzsom, olyan mintha lenne is rajtam rúzs meg nem is. Csak kipróbáltam, tartósságát még nem teszteltem de szerintem tartósságra átlagos lehet mint ahogy várható egy Avon rúzstól, így ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.