Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2021. május 25.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu,

2021-ben megújult verzió!

Bársonyosan matt finish, minden bortónushoz illeszkedik.

• bársonyos formula, simán siklik az ajkakon,
  • nem szárítja, sokkal inkább hidratálja ajkaidat,
  • hosszantartó matt hatást és erős fedést biztosít.

24 árnyalatban kapható

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fayless

2023. február 28.

Most én is befürödtem a Blush árnyalattal. Azt hittem, hogy sötétebb lesz, de olyan vagyok tőle, mintha súlyos ízlésficamban szenvednék. Ahogyan az előttem szólónál is, nálam is beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 28.

KisTigris

2022. május 29.

Két árnyalatot vettem, a Blust használnám, de.... Világos a bőröm és ez az árnyalat is világos rózsaszínes. Eltűnik az ajkam. Nem emeli ki, nagyon nem áll jól. Így megvan, de minek. Barátnőm messze lakik (neki se állna jól, mert kreolos a bőre), még el sem tudom ajándékozni. Nem fed rendesen, a ráncaimba beleül. Viszont tényleg bársonyos és csak leheletnyit szárít. Ha tudnám használni, akkor sem tenném, mert öregíti a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 29.

sztike

2021. december 25.

A régebbi verzióból is van néhány színem, ebből az újból eddig egy van. A színek elviekben nem változtak, csak a formula, ezért bátorkodom ideírni a régebbi darabok jellemzését is. Egy szépséghibája van a listának: én a nagy kék szem - barna haj - meleg tónusú, világos bőr kombómhoz csak nude színeket választok, minden más tájidegennek hat rajtam, mert a szemeim ellopják a show-t, amihez már a számat igyekszem nem hangsúlyozni.
Ajánlom egyébként a netes swatchokat vásárlás előtt, néhány szín csalóka tud lenni a katalógusban.

Au Naturale - meleg tónusú, kissé narancsba hajló világos barnás nude, inkább nappali sminkhez

Marvelous Mocha - személyes kedvencem, meleg tónusú sötétebb barnás nude, enyhe bordós beütéssel, univerzális nappali / esti árnyalat

Perfectly Nude - csak ultrafehér bőrhöz ajánlom, rajtam teljesen bőrbe olvadó, szinte korrektorszerű a hatása (MAC NC 15, EL DW 2W0 vagyok alapozóban)

Nude Suede - ő már az új formulából van, meleg tónusú rózsaszínes nude, határ eset, ha csak egy hangyányival rózsaszínesebb lenne, már nem állna jól nekem, de így mindennapi sminkhez tökéletes

Lush Cocoa - Nagyon hasonló a márka Creme Legend rúzsának Iconic és a Mark 3D Cocoa Kisses árnyalatához. Téglásba hajló, meleg nude, hétköznapra is hordható.

Az új formula egyébként ultrakönnyű (szerintem még súlytalanabb érzetű, mint a régi volt), nyilván a hidratálás itt is fontos a használata előtt, de egyébként nem szárít. Az új forma nagyon tetszik, egyrészt nagyon stílusos, másrészt tűpontosan lehet vele felvinni a színt, fantasztikus. A csomagolása nekem eddig is tetszett, de ez a full black matt külső nagyon üt, minőségi hatást kelt. (Szerintem egyébként valóban minőségi rúzsról van szó, próbáltam MAC rúzsokat, de számomra semmivel sem jobbak, mint az Avonos társai.) Megfelelően fed már egy rétegben is, nem kell "kenegetni" és viszonylag tartós is, de engem speciel nem zavar, ha nap közben újra kell kenni. Egyetlen bánatom, hogy a korábbi nude-szériából nem tartottak meg minden színt, így azokról lecsúsztam. Összességében remek termék, jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki minőségi matt rúzst szeretne elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

jgitta95

2021. október 20.

Nekem ebből a régebbi verzióból van meg 2 árnyalat, úgy látom, hogy ez a 2 árnyalat az újban is megmaradt: Ravishing Rose (erős rózsaszín) és Ruby Kiss (piros). Szeretem ezeket a rúzsokat, jól fednek, erős és jól pigmentáltak a színek, szép matt a végeredmény. Viszonylag tartós is, nem kezd el hamar kopni. Ha elfogy a mostani, akkor biztosan újra megveszem mindkét árnyalatot az új verzióból is és kíváncsian várom, hogy mit újítottak rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.