Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna28, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az eddigi Avon golyós dezodorokhoz híven ez is egy szuper termék, az illata nagyon kellemes, és egész napos védelmet biztosít az izzadás ellen, ami nem utolsó szempont!

Anna28

2012. október 29.

Nagyon szeretem az Avonos golyós dezodorokat, mert egész nap véd az izzadástól. Ez pedig különösen finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.