Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az ellentétekkel teli nő illata - a nőé, aki olyan, mint a felkelő nap országának fővárosa: hagyományos, ám újszerű; extravagáns, mégis harmonikus; de mindenekelőtt misztikus és vonzó.

Tokió - lenyűgöző város, tele kontraszttal és nem mindennapi energiával. Vibráló, fantasztikus hely, ahol a tradíció és a modernség tökéletes harmóniában áll egymással. A tokiói nő olyan, mint a város, amelyben él. Hagyományos értékrendet képvisel, ugyanakkor trendi, extravagáns, mégis harmonikus, de mindenekelőtt rejtélyes és csábító.

Tokió keleties hangulata - egy egzotikus koktél tele gyümölccsel: lédús ananásszal és mangóval. A szívillatot a cseresznyevirág finom aromája adja, melyet az édes jázmin és az egzotikus granadilla fűszerez, míg az illat mélyén fás és vaníliás-pézsmás alapot fedezhetünk fel.

DayanaComplow

2017. június 2.

Ez a kedvenc parfümöm, nagyon sajnálom, h már nem gyártják. Csodálatos illata van, 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

adrica

2017. május 15.

Sajnos megbuggyant nálam! Addig addig spóroltam vele, aztán így jártam, hogy az egész sorozat ment a kukába. Pedig tényleg nem volt rossz, csak a kéket jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

-Juti-

2014. augusztus 4.

A sorozatból ezt vettem meg anno, és nagyon szerettem. Könnyed, virágos illata van, de volt benne egy kis csavar, amitől különlegesnek éreztem. Pakolászás közben kezembe akadt a kiürült üvegcse, és elfogott a nosztalgia :)

Vannak jobb illatok is, de ha kapható lenne ebből biztosan beszereznék egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Vannak jobb illatok is, de ha kapható lenne ebből biztosan beszereznék egyet.

SayenAllwright

2014. február 27.

Még régen rendeltem egyet, és beleszerettem. Csodás illata van, nagyon illik hozzám a gyümölcsös-virágos illata. Mire elfogyott és újat szerettem volna rendelni, már nyoma sem volt. Egy neten oldalon találtam egy bontatlant, csak így tudtam egy második üvegre szert tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Lunita

2013. szeptember 11.

Ilatra jó,nem fullasztó a pézsma, tartóssága kb 10 perc és sehol se volt.
Hát,ö, az extravagáns jelző azért enyhe túlzás a szövegben,mondjuk.
Inkább nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Ilatra jó,nem fullasztó a pézsma, tartóssága kb 10 perc és sehol se volt.
Hát,ö, az extravagáns jelző azért enyhe túlzás a szövegben,mondjuk.
Inkább nőies.

Luca33

2013. augusztus 21.

Alighanem az első saját parfümöm volt, azelőtt maximum rég lejárt, öröklött löttyöket használhattam (volna, de eszem ágában sem volt).
Akkoriban még nem értékeltem annyira, gondoltam, majd ha elfogy, rendelek még, de elég hamar levették a listáról, szerintem.
Még sokáig őrizgettem az üres üveget,(még volt benne illat, mint valami szellem) mert valami hasonlót kerestem,de amilyen tippek itt vannak, azok nekem túl drágák :).
Összességében meg voltam vele elégedve, az a fajta édes illat volt, ami pont jó, nem émelyít, és nem is semmitmondó, némi érezhető virágillattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Ella

2013. május 27.

Ó, az a cseresznyevirág! Nagyon szerettem, nem volt annyira édes, mert a fás akkordok valamelyest semlegesítették az ananászt és a cseresznyevirágot. Vaníliát és mangót viszont nem éreztem benne egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

fayless

2013. április 19.

Életem legjobb parfümje! Komolyan! Ha valaki tud olyan parfümről, aminek hasonló az illata, please írjon nekem! tuncogo88@gmail.com Köszi! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Makkancs

2013. április 8.

Én imádtam, a második parfümöm volt :) 15 éves lehettem, és akkor nem kellett se erősebb, se tartósabb, se drágább, csak egy friss kellemes illat, ami az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Timi92

2013. március 28.

Egyetértek a véleménnyel, miszerint "nem rossz, csak jellegtelen". Kellemes illat önmagában, de magamon nem viselem szivesen. Évek óta megvan és csak egy-egy meleg nyárni napon használom, ha valami friss illatra vágyom, mivel van benne valami savanykás...és pont ezt a savanykásat üti az émelyítő édes..legalábbis az én szaglásom szerint:D szóval nekem annyira nem jön be, még pár évig biztos meg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.