Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Az üvegből készült körömreszelőtől nem hasad, nem törik és nem szakad be a köröm. Sokkal tartósabb, mint a hagyományos reszelők.

Blackxentric

2016. április 17.

Borzalmas. Nagyon lassan reszel és iszonyú gyorsan kopik. Egyetlen előnye a szép színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

valakiii

2014. január 4.

Nagyon tetszett a kulseje,ezert megrendeltem.De amikor eloszor probaltam csalodas ert,mert nagyon kopik, meg nekem valamiert fura.:D maradok a fem reszeloknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.

Darky

2013. november 13.

Én nem hosszú ideje használom, de tény, hogy az általános fém reszelőknél sokkal jobb szolgálatot tesz; nem sorjáz stb. Igaz, törékeny, de finom munkát végez, -nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

redrose

2013. augusztus 30.

Egyáltalán nem jött be. Nincsenek erős körmeim, mégsem tudja lereszelni rendesen. Nagyon sokáig szenvedtem vele mire jutottam valamire, a végén pedig teljesen lekopott a reszelős felülete. Nem igazán jó semmire. De lehet velem van a baj ha másnak meg bevált:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Zita0606

2013. augusztus 30.

Nagyon nem jött be. Első használat után lekopott a reszelőfelület... A rossmannos klasszisokkal jobb ennél, az már évek óta használatban van és semmit sem vesztett hatékonyságából. Ez viszont nagyon nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

coconut70

2013. június 15.

Már az első használatnál nagyon sokat kopott.Viszont tényleg nem törik a körmöm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

gabyca34

2013. március 18.

Egynek jó volt, kíváncsi vagyok hosszútávon beválik vagy sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Egynek jó volt, kíváncsi vagyok hosszútávon beválik vagy sem.

2013. február 3.

Nem a legjobb üvegreszelő, az Artdeco ezerszer jobb - igaz, hogy kb. négyszer annyiba kerül, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt. De az árához képest nem rossz, nem reped tőle a körmöm, de sokkal könnyebb az Artdecoval reszelni. Biztos nem veszem újra, veszek megint Artdecot, ez pedig megy a táskámba vészhelyzet esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

vador

2013. január 17.

Én nagyon megszerettem, roppant hatékony (ha valamit gyűlölök akkor az a hosszú percekig tartó körömráspolyozás) és nem hasad tőle a köröm, persze ez technika kérdése is. Eddig egyetlen ennél is jobb körömreszelőbe futottam bele, mondjuk annak az ára is más körökben mozgott.
Egyetlen félelmem vele kapcsolatban, hogy elejtem és összetöröm, a magamfajta ügyi lánykáknak ilyen szempontból mégiscsak jobb a fém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

cirrus

2012. december 28.

ez a reszelő valami borzalom... van más márkájú üvegreszelőm, amit imádok, de ez a nyomába se ér. Én se tudtam rendesen használni, pedig nem betonból vannak a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.