Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: epresmilka, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• krémes állagú, aromatikus, E-vitaminnal dúsított
  • hidratálja és ápolja a bőrt
  • segít ellazítani az izmokat egy fárasztó nap után
  • a rózsa és a shea vaj érzéki illatával

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorkana

2016. augusztus 26.

Nem kifejezetten rajongok a shea vaj illatáért, de a krémhabfürdőkét annál inkább .Abszolút elégedett vagyok vele, az egyik legjobb krémhabfürdő, amit próbáltam, és valóban érezhető a hidratáló hatás. Kellemes illatú termék, jól habzik, újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Cicuka22

2015. december 30.

Kemény a víz nálunk, hamar kiszárad a bőröm, ezért választottam ezt a krémhabfürdőt. Pozitív tapasztalatom van, mert csak minimálisan és nem is mindig marad száraz a bőröm utána. (Más habfürdőkhöz képest sokkal jobban ápolja a bőröm, így már a 3.flakonnal használom)
Az illata kellemes, pont elég, nem túl erős. Habzását közepesnek mondanám, mert nem tart túl sokáig, de azért elég jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Sissy26

2015. július 1.

Imááádom! Nagyon finom nőies illata van, kényeztető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Imááádom! Nagyon finom nőies illata van, kényeztető