Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Dezodoráló spray az X-Series Recharge kölni illatával. Az orientális-gourmand illatkategóriába tartozó illat főbb jegyei a mandarin, a kardamom és kakaókivonat.

Kiszerelés: 150 ml

Málni

2016. október 30.

Tusfürdővel együtt vettem akcióban, illatra Axe Dark temptation és excite keveréke, tehát semmi egyediség nincs benne, amúgy finom, modern, édeskés, nem annyira pasis. Dezodoráló hatása sajnos nulla, uúgy izzad tőle az ember, nem nyomja el a "szagokat", keveredik vele és nem kellemes a végeredmény. Nekem az Axe jobban bevált, maradok azoknál. Ár-érték aránya is rossz, többször nem veszek belőle...
update: most hűvösebb időben jobban teljesített, ha akciós és olcsóbb mint az Axe temptation akkor érdemes belőle venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Tuszy

2015. szeptember 20.

Páromnak vettem, nagyon jó az illata. Sajnos már elfogyott, de ő is nagyon szerette :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

farkash82

2015. május 18.

Nagyon szeretjük a férjemmel az illatát. Kölni, tusi, és ez volt jó áron szettben ezért is vettem meg. Kicsit féltem tőle mert a párom nem szereti az avonos dezodorokat, de ez bejött neki. Nem okoz viszketést, jól elveszi a kellemetlen szagokat és az illata is sokáig megmarad. Bár nem ez a kedvence, nem ennek van a legjobb dezodoráló hatása, de ezentúl ha elfogy újra fogom venni. Szerintem ez az egyik legjobb az Avon-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.