Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sampon és tusfürdő egyben, az X-Series Recharge kölni illatával. Az orientális-gourmand illatkategóriába tartozó illat főbb jegyei a mandarin, a kardamom és kakaókivonat.

Kiszerelés: 250 ml

Málni

2016. június 12.

Az illata tényleg állat, Axe Dark temptation és Excite illatú + lila színű, modern, fiatalos:) Nekem pont az a bajom, hogy fürdés után nem érezni a bőrömön az Excite-al ellentétben, de legalább nem szárította ki a bőröm. Többször nem hiszem, hogy vennék belőle, mert drágább mint az Axe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Zoldtulipan

2016. április 14.

Mivel imádom ezt az illatot, egyszer kölcsön kértem a páromtól, és ezzel mostam hajat. Valani fantasztikus illata van. Még a 3. napon is éreztem magamon az illatát. Remélem sokáig lesz az Avonban ez a Recharge illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Tuszy

2015. szeptember 20.

Páromnak vettem, nagyon jó az illata. Sajnos már elfogyott, de nagyon szerette használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.