Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bogica26, az összetevőket feltöltötte: ronicic, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A finom vonalakat, szarkalábakat és mimikai ráncokat célozza meg. Segít simábbá tenni az arcbőrt, hogy az arc fiatalossabb kinézetű lehessen. A végeredmény makulátlan fiatalos arcbőr a lehető leggyorsabb módon.

Ella

2016. augusztus 12.

Csak addig tartott a hatása, amíg használtam. Ha egy nap kimaradt, visszajött a ránc is. Kb. olyan volt, mint a mellemelő szérum. A zselé fizikailag tartotta a mellemet. Kb. mint a zselé a hajban. Ez a ráncfeltöltő krém is olyan, mint a hajfixáló zselé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

grizus

2014. július 31.

Nem alkotott nagyot. Ehhez és a mennyiségéhez képest viszont drága. Felesleges terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

orsipanka

2013. november 29.

Update: hihetetlenül gyorsan elfogyott. Napi egyszer használtam, úgy, hogy csak a (kezdődő) ráncokba kentem, nem az egész arcomra és kb egy hónap alatt elfogyott. Nem éri meg az árát!!! Más hasonló termékek nálam legalább fél évig bírják. Utána jobban megnéztem a csomagolást, kiszerelés: 4 ml. Becsapós, egy szemkörnyékápolónak is hasonló méretű a tubusa, abban 15 ml van és kb egy évig kitart.

Naponta használom, és úgy érzem, hogy egy kicsit használ is. A kiszerelését nem értem, a tubusos szerintem bőven elég lett volna. Az árát is sokallom a kapott mennyiséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

bogica26

2013. augusztus 13.

nagyon jo krém mint Avon tanácsado sok avon holmit kiprobáltam csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Felületi hártya képző anyag.