Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. június 28.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Jázmin és mandarin illatú frissítő illatú tusolózselé.

Fiszuli

2020. július 15.

Update: Visszajövök lepontozni. Majdnem két hét használat után mégiscsak elkezdett szárítani, nem vészes mértékben, de azért észrevehető a halvány kis fehér, porló réteg a bőrömön. Nem viszketek, nem érzek irritációt, nem húzódik a bőröm, de valóban szárazabb, mint eddig és vesztett a selymességéből, puhaságából, hidratáltságából is. Más nem változott a fürdési rutinomban, az időjárásra nem foghatom a problémát, szóval csak ez a tusfürdő lehet a ludas. Szépen óvatosan elhasználgatom, egy héten 1-2 alkalommal megfürdök vele, de többet így már nem merek, még a jelenlegi nyári időszakban sem. Sajnálom, mert az illatát már annyira megszerettem, hogy igénylem is ezt a frissítő érzést, esténként, fürdésnél. De nem szeretnék eljutni odáig, hogy elkezdek vakarózni. Csalódás ez a Senses-től, eddig ez az első tusfürdő, amivel ráfaragtam tőlük - még ha nem is nagy mértékben.

Meg vannak az imádott, "sohanemfogomlecserélni" tusfürdőim, amiket nagyon szeretek. Csak néha csapongok, amiket általában meg is szoktam bánni. Viszont, amikor megláttam az újságban emellett a termék mellett a "kis csengőt" úgy voltam vele miért ne?! És megrendeltem. Az illata engem picit megijesztett, azonnal férfi tusfürdőkre kezdtem el asszociálni, de mára már megszoktam és valóban nagyon kellemes vele fürdeni, főleg ebben a nyári időszakban. Engem egyáltalán nem szárít, nem viszketek és nem pereg le a bőröm. Nálam ez az AVON-os tusfürdőkre egyébként is jellemző - van pár kivétel a Fa-tól is - a többi szinte kivétel nélkül szárít. Örülök, hogy nem faragtam rá ezzel a tusfürdővel. Nem fogok sírni, hogy nem lehet többet kapni, viszont jó, hogy kipróbáltam és vittem egy kis újdonságot a nyári fürdőzésembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Coffee123

2020. július 4.

Szeretem az illatát, kellemes vele tusolni, de szárít, ezért testápoló szükséges utána sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 4.

Bonnieoo7

2020. április 12.

2020.04.09. Nagyon finom, kifejezetten "citromhab" feeling! 5 db-os szett részeként jött és kellemes csalódás. 250 ml-es verzió, tehát megúnni nem fogom, no meg gyorsan fogy. Szeretem a remegő zselés fürdőszereket, ez is az! Azt hiszem ez eddig a legtutibb illatú amit mostanában próbáltam.

Update: Nagyon szárít, mintha hámlana az alkarom, ill. még lett két pattanás szokatlan helyeken (szintén a karomon), de olyan kellemes vele az esti zuhany, hogy nincs szívem kézmosó zónába letenni! Még 1 mínusz az eddigi 4 csillagból.
🍋🍋🍋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

🍋🍋🍋

kacibog83

2020. április 4.

Már jó ideje nem csábultam el avonos tusfürdőre, pedig gyakran megbolondítanak az illatosított oldalak... Most is így történt, szerelembe estem, nagyon vágytam egy kis friss, gyümölcsös illatú tusira. Azt kaptam, amit vártam, iszonyat jó illatú, viszont nagyon szárít. :( Pont emiatt szoktam le ezekről a finom, illatos cuccokról és tértem át babafürdetőre. Amúgy az illatának továbbra is rabja vagyok, igaz, sajnos karantén "szaga" lett számomra, mert pont az itthonmaradós időszakban kezdtem el használni, de erről nem ő tehet. :) Összességében jól habzik, jó sűrű zselés állaga van, imádnám, ha nem szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

annabella9203

2020. január 8.

Tipikus Avon zselés állag. Átlagosnak mondanám. Az illata kellemes, de nem győzött meg túlzottan. Habzás közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

tátombák

2019. október 12.

Pár éve az oriental zen nevű tusfürdő annyira rossz volt, hogy szenvedés volt elhasználni a nagy kiszerelést, úgyhogy kicsit féltem, amikor láttam, hogy anyáék ezt választották.
Ennek másabb az illata, nem annyira szúrós és tüdőbemászó. Édes illata van, tartóssága a szokásos. Nem lesz a kedvencem, de határozottan jobb, mint a régi zöld

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Csutak

2019. szeptember 13.

Nagyon finom illata van, kifejezetten jó érzés minden este ezzel letusolni. :) Kicsit ilyen teásnak érzem, de nem baj, pont ez a jó most már így ősszel. Mivel nagyobb mennyiséget, fél litert vásároltam belőle, nem hiszem, hogy rögtön újra fogom venni, amint elfogy, de majd valamikor biztosan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.