Axe

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. november 23.

Kategória:   Dezodorok

Egy titokzatos illat, amely felpezsdíti az érzékeidet egy különleges éjszakán.

Sisszy

2018. november 17.

Kellemes illat, nem irritál, hozza az Axe színvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kellemes illat, nem irritál, hozza az Axe színvonalat.

tátombák

2018. szeptember 16.

Tesóm nagy Axe rajongó. Az én szemszögemből igazán az illat a lényeg, a hatását bizonyítja az, hogy ezt már többször újravette.
Párszor be is húzott a csőbe, teljesen olyan illata volt, mint ha beparfümözte volna magát, pedig csak ezt használta, szóval tényleg jól megkomponálták. Nem ez a kedvenc Axe illatom, de 4 csillagot kevésnek érzek rá, ezért felfelé kerekítem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

kecce2

2018. március 19.

Páromnak vettem (illatpróba nélkül). De hihetetlenül jól tettem :D
Eszméletlen jó és rendkívül sokáig tartó illata van.
Biztos fog még ilyet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Páromnak vettem (illatpróba nélkül). De hihetetlenül jól tettem :D
Eszméletlen jó és rendkívül sokáig tartó illata van.
Biztos fog még ilyet kapni!

stylo

2017. november 4.

Itthon felejtettük a szokásos piperecuccokat, így gyorsan lekaptam az első dezodort, amit megláttam egy út menti kisboltban. Hát.....huh....én még ilyen csömör, béna illatot nem éreztem férfiaknak ajánlva. Szirupos, tömény. A flakon alapján valami dögösebbre számítottam. Én rózsaszín pudlikat raknék rá. Az jobban kifejezné a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

goracka

2017. február 14.

Furcsán hangozhat, de nőként ezt a dezodort használom minden nap, két okból is: 1. a kelleténél izzadósabb vagyok és ez többet segít, mint a női deók, 2. elég badass-nek érzem magam az illata miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.