Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. december 22.

Kategória:   Dezodorok

0808

2016. június 29.

Fahrenheit fan vagyok , mely eme ikonnak tökéletes hasonmása! Ezért a drágám most ezt használja tusfürdőben és arcszeszben is! Köszönöm Z <3<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

pampamacska

2016. január 19.

ennek is igazán különleges illata van az axe-ok között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

ennek is igazán különleges illata van az axe-ok között :)

Laci

2015. augusztus 13.

Nekem nem így néz ki a Peace, amit vettem. Axe Dry Peace a neve, fehér színű a doboz. Gondoltam kipróbálom 500Ft volt akcióban. Milyen jól tettem. Illata nagyon hasonlít Dior Aqua Fahrenheit-jére, amit nagyon szeretek. Biztos veszek még holnap. Láttam ezüst színű Axe-ot is, mintha az lett volna ráírva Naked Temptation. Csak futólag néztem meg, de holnap visszamegyek és kiderül. Természetesen 5 csillag.
Közben megvilágosodtam. Van az Axe-nak izzadásgátló dezodora bizonyos illatokból. Az az ezüst a Dark Temptation 48H változata volt, ez a Piece meg a fentinek. Beszerzem a rendes body sprayt is, mert szuper illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Joe38

2013. december 17.

Íme egy új Axe illat a sorban!Őszintén szólva már vártam,hogy mikor vált stílust (illat téren) a gyártó és lám megtörtént,de sajnos számomra a kommersz irányba..............Ez egy olyan dezodor ,aminek az illata, ha innen nézem a Fahrenheit-re, ha meg onnan nézem, akkor a
Diavolo-ra hasonlít.Viszont azt el kell kell ismernem ,hogy 5-600,-Ft-ért egyikhez sem lehetett kapni dezodort!!!De most már igen!!!Egyszerűen nem lehet rá rosszat mondani......Nézzük csak: Abszolút férfias illat,nem drága,márkás parfümökkel lehet együtt használni,viszonylag tartós is.....
Kell ennél több egy dezodortól?Ráadásul szép ajándék lehet a fa alatt ezekben a "békés",meghitt,
napokban...............csak azért a 4 csillag, mert az újdonság ereje nekem hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 17.