Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

Joe38

2013. szeptember 12.

Hát van már vagy 10-15 éve ,hogy használtam,de kedveltem!Hol arcszesz,hol dezodor formájában,hol mindkettőt egyszerre.......................engem sikerült megbabonáznia!
Csak azért tettem fel mert beugrott a neve és találtam hozzá képet.Nekem kellemes emlékek fűződnek hozzá,varázslatos illat volt...................és még hátha visszatér majd egyszer a sorba......
4* még utólag is jár neki,bár ha most is lehetne kapni a mostani illatok mellett még az ötöt is megérdemelné..............(akkoriban a "zöld karikás" - Axe volt a nagy kedvencem!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.