Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegy: gyümölcsös jegyek, szerecsendió virág, kardamom, bergamot

Szívjegy: rózsa, szegfű, jázmin, pacsuli, vetiver, cédrus

Alapjegy: bőr, ámbra, pézsma, tölgymoha

Azzaro Acteur Edt (több féle gyári mini parfümök)
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Picur81
Állapot: több féle , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

pairundeper

2013. november 9.

Ez az illat zseniális. Körülöttem senki nem hordja, aminek nagyon örülök.
Nyitány: az aszalódás folyamata játszódik le 20-30 perc alatt néhány gyümölccsel, emellett RÓZSA RÓZSA RÓZSA!! Nagyon sok rózsa van benne, de nem az émelyítő fajtából.
Középút: az aszalt gyümölcsök teret engednek a rózsának meg a bőrnek, amely eléggé vad. Engem nehéz bőrkabátra emlékeztet, melyből árad kicsit az a szag(lllat, mindenki döntse el), amelyet az az állat hagy maga után, akié a bőr volt :) szóval nekem nagyon állatias, aki szeret bőrkabátot hordani, annak tetszeni fog.
Végjáték: Nálam itt jön be a pacsuli-vetiver kombó, főldes akkordot kölcsönöznek a rózsa mellé. A bőr már lenyugszik, a vadállat nekilát az emésztésnek.

Összességében egy nagyon különleges illat. Kizárólag speciális alkalmakra tartogatnám (hasonlóan, mint pl a Black Aoud-ot), mindenképpen esti darab és tényleg nem árt mellé bőrkabátot húzni, mert az illatot ki kell egészíteni mindig látvánnyal :)

Tartósság: 8-12 óra, hatósugara az első 2 órában nagyon erős, 2-6 óráig úgy karnyújtásnyi és utána közeli lesz az illat.

Ajánlom azoknak, akik szeretik a különleges darabokat, szeretnek mást hordani, mint a tömeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Ez az illat zseniális. Körülöttem senki nem hordja, aminek nagyon örülök.