Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld

Parfüm összetevők: cseresznyevirág, barack, lótusz, cédrus

Ritkaság! Azzaro Blue Charm fújós
Ár: 1000 Ft/5 ml, 1800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

tundying

2017. március 25.

Nagyon-nagyon szerettem magamon viselni. Friss, tiszta illat, tartóssága is rendben volt, az üvege pedig gyönyörű. Kár, hogy eltűnt a polcokról, hiányzik. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Bnemrita

2015. augusztus 3.

Nekem is megvolt ez, többször is. Rossmannban régen sokszor akciózták a rózsaszín társával együtt. Mindig ezt vettem, mert nekem nagyon bejött (kár, hogy már nem látom...). Friss, talán virágos illat, kis citrusos beütéssel. Egyértelmű 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

fnoori

2015. augusztus 3.

Ajándékba kaptam még valamikor egész rég, mára már viszont elfogyott. Nagyon friss virágos illata van, tavasszal kifejezetten szerettem használni. Elsőre nem tetszett az illat, de mikor kicsit enyhül nagyon kellemes tud lenni. Valamiért viszont nem az igazi, nem tudnám megfogalmazni de valahogy nekem ez nem az 5*os parfümöm. Tartósságával nincs semmi gond és az üvege is gyönyörű, de nekem csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Pampilla

2013. január 7.

Egyszer nagyon olcsón jutottam hozzá Rossmannban,persze hogy lecsaptam rá,bár nem tudtam milyen illatra számíthatok,de a kék szín azért sugallta....Az utolsó cseppjéig szerettem,és az üvege is nagyon tetszett,olyan kis gömbölyű,kézbe illő...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

Nessy

2012. április 6.

Az első "nagyobb nevű" parfümöm volt! Imádtam, azóta is ez az abszolút hétköznapi, tavaszi-nyári kedvencem. Tényleg nem feltűnő illat, de frissességéhez képest tartós és emlékezetes. Ha valaki nagyon nem szereti szívesen megveszem tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Rosewood

2012. február 10.

Irodába, mindennapos viseletre, illetve fiatal lányoknak jó választás lehet.
Nem feltűnő, gyümölcsös-virágos, tiszta illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Irodába, mindennapos viseletre, illetve fiatal lányoknak jó választás lehet.
Nem feltűnő, gyümölcsös-virágos, tiszta illat.