Azzaro

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: kardamom, lime

Szívjegyek: cédrus, gyömbér

Alapjegyek: coumarin, haiti vetiver

Azzaro Ginger Lover fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2021. július 25.

Soha nem voltam Chrome rajongó, illetve a márka további illatai, amiket próbáltam, sem váltottak ki túl nagy lelkesedést belőlem.
Az 5 tagból álló új (elvileg limitált szériás) kollekció, általam ismert 3 tagja viszont annál inkább. Tulajdonképpen nehéz őket nem szeretni.. mindent tudnak amit egy tisztes, korrekt, designer illatnak tudnia kell.
A Ginger Lover szerintem az egyik legjobban sikerült darab közülük, a maga pezsgő, gyömbér alapú illatvilágával. Nem egy túlkomplikált illat és nem sokat változik élete során, de ez esetben semmi hiányérzetem nincs vele kapcsolatban és unalmasnak sem gondolnám.
Alapvetően egy friss illat, de mégsem tartom egy "oxigénpótló", nappali kánikula illatnak. Annál sokkal tartalmasabb, kellő alappal rendelkező pikáns, fűszeres illat, ami tavasszal, ősszel és a nyári estéken tud igazán érvényesülni.
Mai divattal ellentétben egész tartós is.. Nagy meglepetés, a kollekció többi tagjával egyetemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.