Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1993

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegyek: fügelevél, vodka, mandarin, málna, őszibarack, bergamot

Szívjegyek: narancsvirág, fahéj, jázmin, rózsa, ylang-ylang, nárcisz

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, borostyán, pacsuli, vetiver, vanília

KamiNagy

2019. október 22.

Nagyon ütős! Sok évvel ezelőtt került hozzánk egy üveg, tinilányként talán durva volt, de imádtam. Az emlékek miatt rendeltem egy mintát Ebay-en, hát valóban üt! 1-1 csepp kell belőle nem több! Erős, fűszeres pacsuli elsőre majd később szelídül meg és az az illat isteni! Nem hétköznapi, inkább mikor ki szeretnénk válni a tömegből és mi mások vagyunk érzetet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.