Azzaro

Ár:   5310 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2012. február 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm összetevők: yuzu, grépfrút, liliom, magnólia

Lierre

2015. július 9.

Finom illat, amolyan gondtalan nyári szünet illata van... Sajnos magamon nem tudtam megszeretni, olyan, mintha egy XS-es forrónadrágba próbálnám magam beletuszkolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 9.

zmbanett

2013. február 25.

Sajnálom, hogy limitált volt, mert nagyon szerettem. Kellemes, virágos, gyümölcsös illat. Könnyed, nem feltűnő, mégis érezhető. Sajnos, hónapokig vadászok, mire a neten találok valahol egy-egy utolsó darabot. Most még van egy fél, de esélyes, hogy ő az utolsó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

florien

2012. október 28.

Ez volt az első parfümöm még 10 éves koromban kaphattam csak akkor nem nagyon használtam parfümöket. De az utóbbi 1-1,5 évben elkezdtem (persze ezen kívül is van sok) és ez fogy a leggyorsabban. Télre tényleg nem lehet használni de tavasszal üde finom illata van! :D Én nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Rosewood

2012. február 10.

Kissé egyszerű, szolid illatocska azoknak, akik nem szeretik a erőteljes parfümöket, illetve tavaszra, nyárra, amikor egy kis frissességre vágyunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.