Azzaro

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: aromás-fougere

Fejjegyek: citrom, grapefruit, yuzu

Szívjegyek: muskátli, levendula

Alapjegyek: vetiver, pézsma, szantálfa, pacsuli

seal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 2.

Finom illat,de rendkîvül gyenge.sajnálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Finom illat,de rendkîvül gyenge.sajnálatos.

Joe38

2017. március 5.

Mindig is rajongtam az Azzaro Pour Homme-ért!!Mikor pár éve megláttam egy webshopban,hogy van ez a L'eau verzió és
ráadásul elég olcsó is a teszter verzió belőle megörültem és azonnal megrendeltem!!!Abszolút korrekt vakvásárlás volt!
Alapjaiban hozza az eredeti pour homme illatvilágát,de attól kicsit fűszeresebb, frissebb módon.
Még azt mondanám ,hogy olyan modernebb (sportosabb?)változata az eredetinek.Akár még a fiatalabb korosztály is meg lett szólítva
ezzel a ph flankerrel!!!
Szerintem, aki ismeri és szereti a klasszikus pour homme-ot annak kötelező darab!
Az ára remek!Az illat minőségi!nem lehet nagyon mellélőni vele!
Talán egy kicsit lehetne erősebb,mert a karakteréhez passzolna,de azért így is működik a dolog jó pár órán át!
Most hogy jön a tavasz abszolút előtérbe került nálam és nagy örömmel fújkálom nap mint nap!
Sportosabb eseményekhez vagy hétköznapokra amikor nem kell nagyon kiöltözni remekül passzol a L'eau!
Tőlem 5 csillag és biztosan veszek még belőle ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

ezzel a ph flankerrel!!!
Az ára remek!Az illat minőségi!nem lehet nagyon mellélőni vele!
Tőlem 5 csillag és biztosan veszek még belőle ha elfogy!