Azzaro

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2021. január 14.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, calypsone

Szívjegyek: menta, balzsamfenyő

Alapjegyek: pacsuli, haiti vetiver

Azzaro Wild Mint fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lapo

2021. április 25.

Először is az jutott eszembe róla, hogy hihetetlen az "Azzaro" felirat van az üvegen.. Egyértelműen meglepetés.. Nyilván a megnevezés ad némi támpontot, mégis, teljesen más, mint amit várna az ember vagy legalábbis amit én eddig megszoktam a márkától, mert bár voltak jó illataik, azért inkább a biztos középszerűség, mint sem az innovatív, de sok esetben ingoványos irány volt rájuk jellemző (legalábbis az utóbbi időben)..
Ez manapság már-már rétegillatnak számít, nem fog mindenkinek tetszeni, de aki szereti a gyümölcsös, kissé édes, ellenben frissítő/hűsítő mentával felütött vonalat annak nagyon be fog találni. Érezni, hogy itt "villantani" szerettek volna, van is benne unikális jellem, különbözik, amit én legtöbb esetben várok egy illattól.. mégis.. hiányzik az az egyébként nagyon pici plusz, amitől katarzis lenne ez az illat.. Egyedi, az tény, de van bennem egy érzés, hogy ezt jobban is ki lehetett volna dolgozni, amihez nem kellett volna jelentősen több erőfeszítés.. úgy lett volna az igazi.. így a katarzis elmaradt és (csak?) egy egyedi, egyébként nagyon klassz illat lett belőle. Az illat 4*, figyelembe véve a jelét, hogy legalább próbálkoznak.. 6*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.