Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shiram, Módosítva: 2018. március 12.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: maracuja, bergamott, fehér tea

Szív: jázmin, aldehidek

Alap: brazil rózsafa, borostyán, pézsma

agikov

2021. május 5.

egyik mindenkori nagy kedvenc parfümöm! igazi különlegesség, ahogy észlelem, nagyon megosztó egy illat, de nekem pont az különlegessége miatt tökéletes, egyedi, soha sehol máshol nem éreztem ilyen különleges illatot!
a legnagyobb szomorúságomra már nem gyártják, de őrizgetek még egy üveggel, és időről időre előveszem, használom.
csillagos 5!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

csillagos 5!