Best of Beauty 2019

B.O.N. Best Of Nature

B.O.N. Best Of Nature Yin-Yang Ősi Japán Mentaolaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online, beauty expo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   online, beauty expo
Kategória:   Egyéb

100% tisztaságú vulkáni menta olaj, eredeti ázsiai recept. Összetétel: az ázsiai vulkáni menta (menthea arvensis aetherolum) 100%-os növényi párlata, alkohol, klorofill és adalékok nélkül, extra erős. Tulajdonságok: hűt és megnyugtat, kellemesen frissít, elpusztítja a baktériumokat, leapasztja a duzzanatokat, hurutoldó, enyhíti a viszketést, élénkíti a testi és szellemi erőket, életerőt ad és aktivál.

adri0419

2018. július 17.

Nagyon szeretem. Nagyon sok mindenre használom. Fejfájásra a halántékomra kenve, hátfájásra vagy bármely izületi fájdalomra bemasszírozva, náthára inhaláláshoz, torokfájásra kockacukorra csepegtetve. Sőt valamikor a fejbőrömet is átmasszírozom vele hajmosás előtt. Először hűt aztán fűt :D Drága az biztos de hatásos és többet ér ecsetelőknél meg gyógykrémeknél. Ráadásul tiszta olaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Nayame

2017. szeptember 16.

Nagyon erős illóolaj, amit elsősorban inhaláláshoz használunk megfázáskor. Egy csepp is elég belőle, nagyon erős, és hatásos is. A 4*-ot az ára miatt kapja, nem emlékszem pontosan, de elég drága volt, ugyanakkor egy kis üveg 1-2 évig biztosan elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

tara95

2017. február 26.

Dm saját márkás van, de az ugyanez. Én hajra használok ecetes öblítéshez kb 10 cseppet. Lefagyasztja a fejem de hiper gyorsan nő tőle. Nyáron testpermetként is csodás, szintén lehűt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Mundow

2015. december 28.

Szeretem ezt a mentaolajat. Nálam igazi jolly joker.
Nagyon erős, sokkal erősebb mint bármelyik más olaj amit eddig használtam.
Sokféleképpen használtam már:
- szaunában: pár csepp elég az egész szauna felfrissítéséhez
- torokfájásra: pár csepp kockacukorra, melyet hagyok feloldódni a szájban
- rovarcsípésekre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Szeretem ezt a mentaolajat. Nálam igazi jolly joker.
Nagyon erős, sokkal erősebb mint bármelyik más olaj amit eddig használtam.
Sokféleképpen használtam már:
- szaunában: pár csepp elég az egész szauna felfrissítéséhez