B.O.N. Best Of Nature  Yin-Yang Ősi Japán Mentaolaj

B.O.N. Best Of Nature

B.O.N. Best Of Nature Yin-Yang Ősi Japán Mentaolaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online, beauty expo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   online, beauty expo
Kategória:   Egyéb

100% tisztaságú vulkáni menta olaj, eredeti ázsiai recept. Összetétel: az ázsiai vulkáni menta (menthea arvensis aetherolum) 100%-os növényi párlata, alkohol, klorofill és adalékok nélkül, extra erős. Tulajdonságok: hűt és megnyugtat, kellemesen frissít, elpusztítja a baktériumokat, leapasztja a duzzanatokat, hurutoldó, enyhíti a viszketést, élénkíti a testi és szellemi erőket, életerőt ad és aktivál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MissDaisy

2020. szeptember 29.

Mindenkinek ajánlom. Szkeptikusok is rajongói lettek a családban. Szinte mindenre, bármire jó: inhalálásra (tenyérbe cseppentve), aki nem szeret törölközővel a fején gőzölve inhalálni, annak ez nagyon jó alternatíva, tisztítja az orr járatait; immunerősítő, ha érzem, hogy bujkál bennem vmi, akkor kis kanál mézbe 2 csepp, és megfogja a kialakuló megfázást (közben a menta felmegy az orrba és le a torokba), gargarizáláshoz torokfájáskor, szájvízként (vízbe cseppentve), szúnyogcsípést hűsíti, erősen enyhíti a viszketési érzést a szúnyogcsípésnél, derékfájás, mert ugye vérbőségfélét okoz, és persze párologtatásra, hiszen vírusölő és/vagy baktériumölő. Lehet, hogy az ára soknak tűnik, de ha azt nézzük, hogy sokáig elég+több szert (szúnyogcsípés elleni+párologtató olaj+szájvíz+inhaláló+gargarizáló) helyettesít, sokáig eláll, akkor megéri, és megéri a legnagyobbat venni, mert abból pl. át lehet csepegtetni máshova. Én pl. átcsepegtettem egy kis üveg (nem átlátszó, sötét színű, hisz olaj) görgős hengerbe (ami olyan kicsi, mint egy ajakápoló) , és azzal könnyen lehet pl. egy csípést kezelni, mert csak áthúzom rajta. A legnagyobb méretű természetesen árban is jobban megéri. És ha valami, akkor ez megéri az árát, tényleg egy minden káros dologról mentes, tiszta anyag, amivel bajt nem lehet csinálni. Csak arra kel figyelni, hogy szembe ne menjen (a gőze se), és sebbe se kerüljön. Abból is látszik, hogy mennyire jó cucc, hogy meg lehet enni. Már újravettem, mert ez mindig kell, hogy legyen a háznál. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

adri0419

2018. július 17.

Nagyon szeretem. Nagyon sok mindenre használom. Fejfájásra a halántékomra kenve, hátfájásra vagy bármely izületi fájdalomra bemasszírozva, náthára inhaláláshoz, torokfájásra kockacukorra csepegtetve. Sőt valamikor a fejbőrömet is átmasszírozom vele hajmosás előtt. Először hűt aztán fűt :D Drága az biztos de hatásos és többet ér ecsetelőknél meg gyógykrémeknél. Ráadásul tiszta olaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Nayame

2017. szeptember 16.

Nagyon erős illóolaj, amit elsősorban inhaláláshoz használunk megfázáskor. Egy csepp is elég belőle, nagyon erős, és hatásos is. A 4*-ot az ára miatt kapja, nem emlékszem pontosan, de elég drága volt, ugyanakkor egy kis üveg 1-2 évig biztosan elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

tara95

2017. február 26.

Dm saját márkás van, de az ugyanez. Én hajra használok ecetes öblítéshez kb 10 cseppet. Lefagyasztja a fejem de hiper gyorsan nő tőle. Nyáron testpermetként is csodás, szintén lehűt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Mundow

2015. december 28.

Szeretem ezt a mentaolajat. Nálam igazi jolly joker.
Nagyon erős, sokkal erősebb mint bármelyik más olaj amit eddig használtam.
Sokféleképpen használtam már:
- szaunában: pár csepp elég az egész szauna felfrissítéséhez
- torokfájásra: pár csepp kockacukorra, melyet hagyok feloldódni a szájban
- rovarcsípésekre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Szeretem ezt a mentaolajat. Nálam igazi jolly joker.
Nagyon erős, sokkal erősebb mint bármelyik más olaj amit eddig használtam.
Sokféleképpen használtam már:
- szaunában: pár csepp elég az egész szauna felfrissítéséhez