b.pretty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nóra, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

wifey

2015. június 4.

Ausztriában vettem belőle hármat is, ebből az egyik ilyen CandyNails fajtájú, hát vele kevésbé vagyok kibékülve, mint a sima társaival. Már maga a színe sem annyira jön be (na jó, lehet, hogy simán csak rosszat választottam), de az ecset sem a legjobb, és nehéz vele a második rétegnél dolgozni. Viszont gyorsan szárad, ha sikerül rendesen felkenni, akkor jól fed, és tényleg cukorkás a hatása. Még a szaga sem az a borzalom körömlakkszag. Összességében én elégedett vagyok, pláne, hogy a másik kettő színe tök király, élénk. Veszek majd még, ha ott járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Fubuki

2013. szeptember 26.

A 27-es "deep sea pearl" van meg.Első ránézésre elég gagyi benyomást keltett (nagyon élénk kék),de gondoltam 1 próbát megér ennyi pénzért (és a kritikákat olvasva)...A sok itthon kapható pocsék (és drága!) lakk elbújhat mellette.Gyönyörűen csillog,gyorsan szárad,és amin megdöbbentem,hogy milyen tartós.Ha visszamegyek tuti veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

kate.black888

2013. július 27.

Azért adom meg az öt csillagot, mert ár-érték arányban kiváló, vannak hibái, de 3-400 Ft-ért ki vár csodát?! Gyönyörű színekben kapható és nagyon pigmentáltak, gyorsan is száradnak, nem a legtartósabb lakkok, de alap és fedőlakkal addig bírják amíg meg nem unom őket :) az állaguk kiváló nagyon szépen terülnek. Az ecset praktikus, kézre áll én nagyon könnyen dolgozom vele.
Van egy ilyen repedezős lakkom is az már annyira nem jó. Azzal nehéz dolgozni, mert már az ecseten elkezd száradni. Nagyon-nagyon gyorsan kell dolgozni vele, ha szeretnénk, hogy jól mutasson. Viszont aki szereti ezt a hatást az ezt a fajta lakkot is rengeteg színben megtudja venni és nem lehetetlen a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

killdy

2013. február 6.

eddig összesen 6 árnyalatban vettem ilyen lakkot. Kedvencem a 17-es, Strawberry red. Gyönyörű színei vannak, jól fednek és elég tartósak. Legalább 3 napot bírnak a körmön pattogás nélkül, azután is csak a köröm végeinél kezd el kopni. Kicsi kiszerelés (5ml), 1,9€-ért szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Berta

2012. július 9.

Én is az Ausztriai Bipában vettem rögtön hármat. Sárgát, fehéret és egy fedőlakkot. Sajnos 1 nappal a felkenése után is, fedőlakkal együtt, ha véletlenül kicst belemélyesztem körmöm a lakkba, ottmarad a nyoma... De ez az én rossz szokásom, ha nem csinálom akkor tényleg szépen ott marad. Pigmentált színek, először féltem, hogy a fehér nem lesz eléggé pigmentált, de végül az is ugyanolyan jól teljesít mint a sárga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 9.

belle

2011. december 1.

Az ára és minősége nagyon jó. Nagyon jól fed és tartós. Nagyon szép, pigmentált színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

kismaszat

2011. november 12.

Eddig csak Ausztriában a Bipában láttam, és vettem is. Nem rossz a tartóssága,de nem is a legjobb. Színek viszont sok an, és gyönyörűek. Árban nagyon megéri. Kb 300-400 Ft-ba kerülnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.