Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcs kivanattal, narancs illatú.

Kiszerelés: 400 ml

truska

2014. március 25.

úhh hogy én ezt régen mennyire szerettem, kár hogy már nincs, bár azóta csak natúr termékeket használok, de szuper illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

anszan

2013. május 30.

Nem is tudtam, hogy már nem gyártják! Minden nyáron ezt szoktam használni, isteni az illata!! Igazi frissítő a nyári forróságban! Gyorsan még megpróbálok beszerezni néhány darabot, még biztosan lehet kapni a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 30.