Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Frissítő Zápor Tusfürdő természetes hidratáló hatású növényi összetevőkkel gazdagított.

orchidea8627

2020. június 27.

2012: Nagy nyári kedvencem, a kánikulában igazi frissítő.
Nem irritált vagy szárított.

2020: Nem tudom pontosan mikor vonták ki a forgalomból, de nagyon sajnálom. Olyan friss, zöld illata volt, tényleg mint egy hűs nyári zápor után.
Imádtam, igazi felüdülés volt nyaranta használni a nyári kánikulákban. Remélem még visszahozzák egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

2012: Nagy nyári kedvencem, a kánikulában igazi frissítő.
Nem irritált vagy szárított.

Ágic@

2020. április 7.

Nagyon szerettem ezt az illatot, kellemes, friss, nem édes. Már egy jó ideje nem találkoztam vele sehol. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Megany

2019. március 12.

Nyaranta rendre beszereztem a zöldcitromos verziójával együtt.
Nagyon kellemes,friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Nyaranta rendre beszereztem a zöldcitromos verziójával együtt.
Nagyon kellemes,friss illat.

szandracska

2017. június 23.

Imádom az illatát, sajnos mostanában nem látom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Imádom az illatát, sajnos mostanában nem látom :(

Kittyki

2017. január 9.

Én is vissza akarom kapni ezt a tusfürdőt. Imádtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Én is vissza akarom kapni ezt a tusfürdőt. Imádtam.

Dorci24

2016. június 23.

Gyerekkorom TUSFÜRDŐJE. Kár, hogy mostanában nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Gyerekkorom TUSFÜRDŐJE. Kár, hogy mostanában nem lehet kapni :(

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Ez volt a kedvencem, de valamiért nem találom az üzletekben. Talán az összetevői miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

PetraRéka

2014. április 16.

Nagyon jó,üdítő,frissítő és tartós az illata.
De:ez is mint más Baba tusfürdő is szárítja a bőrömet /pedig nem érzékeny/ és viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Nagyon jó,üdítő,frissítő és tartós az illata.

truska

2014. március 25.

jó illata van, egyszer meggondolatlanul vettem.. sajnos az összetevői nem szépek.. takarítani remekül lehet vele anélkül hogy szárítaná a bőrt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Finom illata van, jól habzik, de sajnos szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Finom illata van, jól habzik, de sajnos szárítja a bőrömet.