Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: furfarag, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sejtek közé bejutva hatékonyan távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket az arc, a szem és az ajkak környékéről. Tökéletesen helyettesíti az Arctisztító tejet és tonikot is. Mélyen tisztítja, hidratálja, frissíti és puhává varázsolja a bőrt.

klauska1985

2018. március 19.

Én nagyon szeretem szépen tisztìt 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Én nagyon szeretem szépen tisztìt 😊

szilviatomek

2017. március 17.

Szépen tisztít, szinte illatmentes, gyakran használtam. Az összetevő lista lehetne kicsit szebb, de egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

blanka0121

2017. március 4.

Én nagyon szeretem. Nincsen illata, de tényleg mindent leszed nem irritál mem csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Vazulbaba

2016. január 26.

Nagyon jó ez a micellás víz, imádom! Minden koszt leszed rólam, nem irritál, nincs illata, és nekem sokáig elég egy flakon.

Mostanában amúgy sok Babé termék ára lentebb ment a forgalmazóváltás miatt, a ceumedika.hu -n sokszor van akció is belőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

ujfipati

2015. november 27.

Mindig ezzel mosom le a sminkemet, mert nagyon jól leoldja, nem bántja az (egyébként elég érzékeny) bőrömet. Teszterem van belőle fél éve, de még nem fogyott el. Az általam próbált egyéb micellás vizeknél jobb minőségű, ráadásul illat, színezék és "mindenmentes".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

corleona

2014. december 18.

Elégedett vagyok vele, szépen tisztít és kellemes érzetet hagy maga után. A máskor mindig felbukkanó rozaceámat egyáltalán nem váltotta ki, tehát azt mondanám, nagyon kíméletes is - más esetben mindenhol kipirosodom az arcomon tisztogatás után. Az illata a Biodermáéhoz képest "semmilyen", én semmit sem éreztem belőle.
A gyógyszerész ajánlotta, az ára viszont már szinte 4000 ft-ra rúg, érdemes meggondolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.