Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Tisztítja és védi a zsírosodásra hajlamos hajat. Hatóanyagai szabályozzák a túlzott faggyútermelést. Segít az egészséges fejbőr kialakításában, volument ad a hajnak, életerőssé és rugalmassá teszi azt.

TimiK

2015. április 12.

Nekem fejen lévő pattanásokra és viszketésre ajánlotta a bőrgyógyász... Nem igazán segített rajta, ráadásul nehezen habzik és ajánlott utána valamilyen kifésülést segítő hajolajat használni, mert különben nehéz lesz kifésülni a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

zsuzsi76

2012. november 6.

Ezt a sampont a bőrgyógyász a kislányom zsíros hajára ajánlotta. Megvettem, pedig horror ára van (kb. 3000 Ft). A zsírosodáson semmit se segített, ráadásul alig habzik, gondoltam, elhasználom én. A hajat nagyon puhává teszi, de a fejbőrt kikészíti: szabályosan fáj a fejbőröm! Alig várom, hogy elfogyjon! A finom illata miatt kap egy csillagot...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

tomthony

2011. május 12.

..a hekyzet az, hogy az utóbi időben nagyon zsírosodott a hajam valami miatt és úgy gondoltam, hogy kerdezősködöm kicsit a patikában....ezt a sanpont ajánlották és azt kell, hogy mondjam, hogy bevált. Kicsit nehezen habosítható fel, de kevés is elég belőle. Az illata kellemes és azt írják róla, hogy csökkenti a faggyútermelést. Jó kis termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 12.